Британія має намір вийти з-під "прямої юрисдикції Європейського суду після Brexit

Поділитися
Британія має намір вийти з-під "прямої юрисдикції Європейського суду після Brexit Британія не хоче бути під юрисдикцією європейського суду після виходу з ЄС. © samot / Depositphotos
В уряді кажуть, що він повільно відбирає владу у британських судів та парламенту.

Уряд Британії сьогодні планує внести свої пропозиції в переговори з ЄС, згідно з якими країна збирається вийти з-під "прямої юрисдикції Європейського суду після Brexit, повідомляє Euractiv.

Видання зазначає, що проти Європейського суду виступають багато законодавців правлячої консервативної партії, які кажуть, що він повільно відбирає владу у британських судів і парламенту. Але для ЄС суд у Люксембурзі є остаточним арбітром законодавства ЄС і має захищати своїх громадян, навіть тих, які живуть у Великобританії.

"Ми вже давно зрозуміли, що при виході з ЄС, ми припинимо пряму юрисдикцію Європейського Суду в Британії", - сказало одне з джерел в британському уряді.

В документі Британія буде намагатися показувати "приклади існуючих способів вирішення спорів в міжнародних угодах без Європейського суду".

"У документі буде досліджуватися безліч прецедентів, щоб продемонструвати, що для ЕС є нормально досягати угод з третіми країнами, без того, щоб Європейський суд з прав людини не мав прямої юрисдикції над ними", - зазначив співрозмовник видання.

Нагадаємо, що третій раунд переговорів між Великобританією і ЄС відбудеться в Брюсселі наступного тижня. Як повідомлялося, Брюссель відмовляється обговорювати з Лондоном майбутні домовленості про торгівлю, поки не будуть врегульовані питання прав громадян, виплат Британії за Brexit і кордону з Північною Ірландією. Велика Британія заявила, що не планує після Brexit повертатися до жорстких кордонів з Ірландією. Влада країни заявляє про те, що вони прагнуть уникнути будь-якої фізичної прикордонної інфраструктури на кордоні між Північною Ірландією, що виходить з Євросоюзу разом з усією Британією, і між Республікою Ірландія, яка залишається в співтоваристві.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі