Бомба уповільненої дії: британці вживають наркотики перед сексом частіше європейців і американців — дослідження - Світ - dt.ua

"Бомба уповільненої дії": британці вживають наркотики перед сексом частіше європейців і американців — дослідження

2 квітня, 2019, 15:16 Роздрукувати

Однією з головних небезпек вчені називають незахищені статеві акти.

© pixabay.com

Вчені з Університетського коледжу Лондона спільно з групою Global Drug Survey досліджували вживання наркотичних речовин і алкоголю перед статевим актом. Отримані дані опубліковані в Journal of Sexual Medicine і демонструють, що в минулому році британські піддані частіше, ніж інші європейці або жителі США вживали такі наркотики, як MDMA і кокаїн перед сексом, пише газета The Guardian.

У дослідженні вчених взяли участь 22 тисячі людей по всьому світу. З'ясувалося, що 64% (4719 осіб) опитаних у Великій Британії займалися сексом після вживання алкоголю, у порівнянні з 60% (1296 осіб) з Європи і 55% (2064) з США.

13% британців вживали кокаїн перед сексом, в той час як в інших країнах Європи це робили лише 8%. Займалися сексом після вживання MDMA 20% британців проти 15% жителів Європи і США.

Провідний автор дослідження доктор Уїлл Лоун зазначив, що, оскільки дослідження проводилося на основі самовідбору, частка населення в цілому, ймовірно, буде нижчою. Найчастіше люди по всьому світу вдавалися до алкоголю, марихуани та кокаїну.

Доктор Лоун додав, що деякі наркотичні речовини більш популярні в одних країнах і не популярні в інших. "Що стосується наркотиків, таких як мефедрон, між Великою Британією і єврозоною була велика різниця, тому що [препарат] особливо популярний у Великій Британії, але не в інших частинах світу", - сказав він.

Він додав, що марихуану частіше вживали в США в цілому, і це корелювало з великою кількістю людей, що вживають її перед сексом. Марихуана стала єдиним наркотиком, в якому Великій Британія не випередила США та інші країни: 49% людей зі Штатів вживали її перед сексом, у Великій Британії - 36%.

British Medical Journal назвав "химсекс" бомбою сповільненої дії для громадської охорони здоров'я через поширеність незахищеного сексу.

Лоун зазначив, що гомосексуальні чоловіки приблизно в 1,6 рази частіше, ніж гетеросексуальні, приймали наркотики з метою посилення сексуальних відчуттів.

"Наше дослідження на сьогоднішній день є найбільшим у вивченні взаємозв'язку між сексом і наркотиками. Попередні дослідження рідко порівнювали чоловіків і жінок, а також людей різної сексуальної орієнтації", - сказав професор Адам Уінсток.

"Крім того, оцінюючи, як різні наркотики впливають на секс, ми можемо адаптувати наші повідомлення щодо зниження шкоди. Ці прагматичні послання можуть врятувати життя".

Читайте також: В Україні 80 видів наркотиків не включені в список заборонених

Нагадаємо, що у звіті ООН від 2017 року говорилося, що у світі близько 5% населення регулярно вживає наркотики, а від наркотичної залежності страждають майже 30 млн людей, які потребують лікування. Майже 12 млн осіб у всьому світі незаконно вживають ін'єкційні наркотики, серед них 1,6 млн ВІЛ-інфіковані та ще 6,1 млн живуть з гепатитом C.

Адвокат Юлія Дузь у статті "Наркотики — паралельний світ, звідки немає повернення" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна" писала, що наркотики — паралельна реальність, яку не можна заперечити, не можна побороти, і яку повинні визнати і знати про неї все, щоб ніколи в неї не потрапити. Доступність — головна тенденція на сучасному ринку наркотиків.

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №1281, 8 лютого-14 лютого Архів номерів | Зміст номеру < >