Бізнес-партнери з України вимагали від Манафорта не реєструвати доходи - адвокат

Поділитися
Бізнес-партнери з України вимагали від Манафорта не реєструвати доходи - адвокат Манафорт ні при чому - це була умова з боку його українських бізнес-партнерів, заявляє захист © pravda.com.ua
За даними слідства, в Україні Манафорт співпрацював з Віктором Януковичем, Ринатом Ахметовим і Сергієм Льовочкіним та ін.

Американський політтехнолог і лобіст Віктора Януковича Пол Манафорт, за чиєю справі 31 липня почалося судове засідання, не реєстрував отримані від роботи на українців доходи, тому що такою була умова його українських бізнес-партнеро, заявив адвокат Пола Манафорта Томас Зенле, повідомляє АР.

"Вони вимагали, щоб це було зроблено саме таким чином", - підкреслив в суді Зенле.

За даними слідства, в Україні Манафорт співпрацював з Віктором Януковичем, олігархами Рінатом Ахметовим і Сергієм Льовочкіним, а також з іншими наближеними до екс-президента людьми. Плату за свої послуги в Україні екс-керівник президентської кампанії Дональда Трампа і лобіст інтересів Віктора Януковича в США отримував через таємні схеми.

Раніше спеціальний прокурор Роберт Мюллер заявив, що скандально відомий екс-голова штабу Трампа, політтехнолог Пол Манафорт, який працював на колишнього президента України Януковича, своїми трудами на благо режиму заробив в Україні понад $ 60 мільйонів.

Як повідомлялося, 15 червня Окружний суд Вашингтона змінив Манафорту запобіжний захід з домашнього арешту на тримання під вартою після того, як спецпрокурор Роберт Мюллер висунув йому обвинувачення в незаконному тиску на свідків.

Слідство встановило, що в лютому-квітні 2018 року Манафорт і його український помічник Костянтин Килимник неодноразово зв'язувалися телефоном і в месенджерах зі свідками у цій справі.

Нагадаємо, 30 жовтня минулого року Пол Манафорт здався ФБР. Манафорту та його діловому партнеру Ріку Гейтсу висунули обвинувачення по 12 пунктах. Зокрема, їх обвинувачують у "змові проти США, змові з метою відмивання грошей, діях у якості незареєстрованого іноземного агента, а також наданні неправдивих відомостей у межах закону про реєстрацію іноземних агентів (FARA) і неподанні звітів по закордонних банківських рахунках". Значна частина обвинувачення також пов'язана з діяльністю Манафорта в Україні.

У той же день суд відправив Манафорта та Гейтса під домашній арешт із можливістю внесення десяти і п'яти мільйонів доларів застави відповідно. Після внесення застави Манафорта звільнили з-під арешту.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі