Бідність у всіх її проявах повинна бути ліквідована до 2030 року – генсек ООН

Поділитися
Бідність у всіх її проявах повинна бути ліквідована до 2030 року – генсек ООН Пан Гі Мун закликав боротися з бідністю © un.org
Пан Гі Мун заявив, що одним з найважливіших факторів у справі досягнення стійкого розвитку є боротьба з бідністю.

Бідність у всіх її проявах повинна бути ліквідована до 2030 року. Такі терміни назвав генеральний секретар ООН Пан Гі Мун.

"Ми зобов'язані забезпечити доступ нужденним до харчування, якісної освіти, медичних послуг, питної води, електроенергії та мирного життя", - заявив Пан Гі Мун на прес-конференції в Ханчжоу (Китай) в рамках саміту G20.

Генсек особливо відзначив, що країни "Великої двадцятки" повинні вжити спільні зусилля, спрямовані на негайне вирішення проблем, які викликані бідністю, нерівністю і конфліктами.

"На жаль, ми стаємо свідками конфліктів у багатьох країнах, таких як Сирія, Ємен, Південний Судан, Лівія, Малі. Гранична бідність і зростаюча нерівність зачіпають наше почуття справедливості. Кількість людей, які вимушено покинули своє місце проживання у результаті збройних конфліктів, досягла найвищого показника з часів Другої світової війни – 65 мільйонів. Ця цифра у багатьох країнах зростає день від дня через продовження там бойових дій. Всі ці питання повинні бути вирішені з допомогою прояви міжнародної солідарності ", - сказав Пан Гі Мун.

Він запевнив, що, ООН продовжить надавати підтримку країнам, які прагнуть до миру, розвитку і дотримання прав людини".

Генсек ООН підкреслив, що одним з найважливіших факторів у справі досягнення стійкого розвитку є боротьба з бідністю.

Як повідомлялося, що в ході нинішнього саміту G20, 4-5 вересня, буде прийнята Стратегія зростання глобальної торгівлі G20, яка може стати керівним документом для торговельного співробітництва між країнами двадцятки.

"Велика двадцятка" є провідним форумом для обговорення питань глобального економічного співробітництва. До групи G20 входять найбільші розвинені економіки світу, на частку яких припадає 85% світового ВВП. Постійними учасниками зустрічей G20 є МВФ, Європейський центральний банк і Світовий банк.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі