До списку "Опозиційного блоку" потрапили люди Ахметова і Медведчука

Поділитися
До списку "Опозиційного блоку" потрапили люди Ахметова і Медведчука До списку "Опозиційного блоку" потрапили люди Ахметова і Медведчука
До повного списку "Опозиційного блоку" увійшли 195 кандидатів.

У двадцятці списку "Опозиційного блоку" на парламентських виборах опинився відомий бізнесмен Вадим Новинський, сестра Сергія Льовочкіна Юлія та менеджери підприємств Ріната Ахметова.

Про це повідомляє ВВС Україна з посиланням на отриманий з власних джерел повний виборчий список "Опозиційного блоку", який партія вже подала до ЦВК.

До цього партія оприлюднила тільки першу десятку. Про своє дванадцяте місце у списку також повідомив колишній глава адміністрації президента Віктора Януковича Сергій Льовочкін.

Затвердити виборчий список партія мала на з'їзді ще 15 вересня, але так його і не оприлюднила.

Нагадаємо, у першій десятці опинились Юрій Бойко, Олександр Вілкул, Михайло Добкін, Вадим Рабінович, Олексій Білий, Сергій Ларін, Нестор Шуфрич, Наталя Королевська, Тетяна Бахтєєва та Микола Скорик.

Одинадцяте місце у списку "Опозиційного блоку" зайняв відомий олігарх, який тільки в 2012 році отримав українське громадянство Вадим Новинський. До Євромайдану він був депутатом від Партії регіонів, куди пройшов через мажоритарний округ у Севастополі. До обрання Новинський був керівником групи компаній "Смарт-холдинг". Видання Forbes оцінює його статки у 1,4 мільярда гривень.

Дванадцяте місце зайняв колишній глава адміністрації президента Віктора Януковича Сергій Льовочкін, який пішов з посади в грудні 2013.

13 місце посів депутат від Партії регіонів Юрій Воропаєв, який запам'ятався у парламенті тим, що журналісти у сесійній зняли на фото зміст його листа, в якому він, як виглядало, пояснював дружині Ріната Ахметова нюанси отримання британського громадянства.

14 місце у списку отримав Тарас Козак, відомий бізнесмен, який наразі є членом координаційної ради всеукраїнського громадського руху "Український вибір" Віктора Медведчука. Також він є депутатом Львівської обласної ради.

15 місце має Володимир Гусак, директор із закупівель компанії "Метінвест Холдинг", яка належить бізнесмену Рінату Ахметову.

16 місце посідає сестра колишнього глави адміністрації президента Віктора Януковича Сергія Льовочкіна - Юлія Льовочкіна. Наразі вона є депутатом парламенту, обраною від Партії регіонів від мажоритарного округу Криму.

17 місце у списку "Опозиційного блоку" отримав Андрій Кисельов, який обіймає посаду комерційного директора донецької компанії з продажу металургійної продукції "УкрМет".

18 місце займає депутат Верховної Ради, обраний за списком Партії регіонів Іван Мирний.

19 номер у списку Юрій Мороко кілька разів обирався депутатом парламенту від Партії регіонів, але на минулих виборах він займав 81 місце - йому не вистачило однієї сходинки аби потрапити до парламенту.

Замикає виборчу двадцятку депутат парламенту Юрій Мірошниченко. Мірошниченко був представником президента Віктора Януковича у парламенті, а нещодавно очолив Партію розвитку України.

21 місце - у Дмитра Колеснікова. Колесніков був міністром промислової політики в уряді Миколи Азарова, а в 2012 році замінив на посаді губернатора Дніпропетровської області Олександра Вілкула. Зараз він очолює благодійний фонд Вілкула.

22 місце посідає колишній губернатор Чернівецької області Михайло Папієв. За прем'єрства Віктора Януковича він працював міністром соціальної політики, а в 2007 році обирався депутатом парламенту від Партії регіонів.

23 місце посідає депутат парламенту від Партії регіонів Олександр Долженков.

24-м у списку "Опозиційного блоку" став відомий політик Юрій Павленко. До недавнього часу він був уповноваженим президента з питань захисту дітей, за часів президента Віктора Ющенка - губернатором Житомирської області та міністром у справах сім'ї, молоді і спорту.

Заступник голови руху "Український вибір" Василь Німченко отримав 25 місце у списку "Опозиційного блоку". На сайті руху він вказаний як директор центру правових ініціатив та експертиз "Правова держава". Німченко був суддею Конституційного скликання першого скликання з 1996 по 2005 роки.

Далі у списку:

26 – Олександр Нечаєв, 27 – Ігор Шурма, 28 – Олександр Качний, 29 – Олександр Коваль, 30 – Олександр Шаталов, 31– Володимир Лобойченко, 32 – Вілен Шатворян, 33 – Олександр Волоков, 34 – Ірина Горіна, 35 – Ігор Дятлов, 36 – Тетяна Корнякова, 37 – Олександр Касянюк, 38 – Станіслав Прокопенко, 39 – Павло Корж, 40 – Дмитро Єрмаков.

У повному списку 195 кандидатів.

Нагадаємо, до "Опозиційного блоку" увійшли 6 партій: увійшли 6 партій: "Партія розбудови України", "Україна - вперед", "Партія державного нейтралітету України", "Трудова Україна", партія "Центр" та партія "Нова політика". Очолив список екс-віце-прем'єр Юрій Бойко.

За інформацією DT.UA, нинішні члени Партії регіонів, яка відмовилась брати участь у виборах до Ради-2014, вийдуть з ПР, і на безпартійній основі увійдуть до "ОБ". Таке рішення було досягнуто після складних і тривалих переговорів між Ахметовим, Фірташем і Новинським.

Наскільки відомо DT.UA, зі списку, який був висунутий "Опозиційним блоком" на з'їзді, але так і не оприюднений, зникли прізвища Бориса Колеснікова (керує секретаріатом президії ПР) і голови "Українського вибору" Віктора Медведчука. !zn

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі