ЗНО з української мови не склали 16%, з математики майже 19% - Україна - dt.ua

ЗНО з української мови не здали 16% учасників тестування

13 червня, 13:50 Роздрукувати

Поріг тесту з мови склав 23 тестових бали.  

Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури не склали 53 613 осіб, що дорівнює 16 % від загальної кількості учасників тестування. При цьому поріг "склав/не склав" для тесту зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури у 2019 році дорівнюватиме 23 тестовим балам, повідомив Центр оцінювання якості освіти.

Водночас пороговий бал з математики складає 11 тестових балів, з фізики – 13. Для осіб, які здобували повну загальну середню освіту мовою, що не належить до слов'янської групи мов, або мовою корінних народів, встановлено адаптивний поріг, що відповідає 14 балам. Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.

Від загальної кількості осіб, які брали участь у тестуванні поріг "склав/не склав" подолали: з української мови і літератури 84% осіб (відповідно не склали 16%); з математики 81,83% (не склали 18,7%), з фізики 85% (не склали 15%).

Як відомо, результати ЗНО з української мови і літератури а також з математики будуть враховані, як державна підсумкова атестація за шкільний курс з української мови та математики у відповідності за шкалою 1-12 балів.

Читайте також: ЗНО у 2019 році складатимуть 355 тисяч осіб

Нагадаємо, що з 2021 року випускники українських шкіл складатимуть обов'язковий іспит із математики, а історія України та іноземна мова будуть предметами за вибором.

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №38, 12 жовтня-18 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >