Присвоєння вченого звання - За порушення академічної доброчесності позбавлятимуть вченого звання - Новини України. Всі новини Донецька, новини Криму, новини Луганська, карта АТО - dt.ua

За порушення академічної доброчесності позбавлятимуть вченого звання

25 квітня, 16:52 Роздрукувати

Постановою уряду встановлено, що атестаційна колегія МОН може скасувати рішення вченої ради про присвоєння вченого звання.

В Україні може поменшати кандидатів та докторів наук © zagandesign / Depositphotos

Кабінет міністрів посилив відповідальність за порушення академічної доброчесності під час отримання вченого звання. Ухваленою постановою уточнено, що за таке порушення не лише відмовлятимуть у присвоєнні звання, а й позбавлятимуть його.

"Окремо уточнено, що в разі недотримання вимог законодавства з питань присвоєння вчених звань, зокрема за порушення академічної доброчесності, атестаційна колегія МОН скасовує рішення вченої ради та відмовляє у видачі державного документа про присвоєння вченого звання", розповів заступник міністра освіти і науки України Юрій Рашкевич.

Він також повідомив, що в порядку відтепер прописано, що в разі виявлення МОН порушення вимог законодавства з питань присвоєння вчених звань, зокрема за порушення академічної доброчесності, особа, якій присвоєно вчене звання, може бути позбавлена такого звання шляхом затвердження атестаційною колегією МОН рішення вченої ради.

Читайте також: Суд повернув Національній академії наук готель "Феофанія" і ресторан

Детальніше про подальший занепад системи вищої освіти і науки в Україні читайте у статті Валерія Мазура "Новації або профанації?" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

За матеріалами: DT.UA /
Залишайтеся в курсі останніх подій! Підписуйтесь на наш канал в Telegram
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №38, 13 жовтня-19 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >