ЄС запускає ініціативу House of Europe із 20 грантовими програмами для українців - Україна - dt.ua

ЄС запускає ініціативу House of Europe із 20 грантовими програмами для українців

17 жовтня, 12:15 Роздрукувати

Новий проект відкриває можливості для обміну творчим та професійним досвідом на персональному рівні.

ЄС запустив нову програму © House of Europe

Європейський Союз запустив програму House of Еuгоре для українців. Протягом наступних трьох років 12,2 млн євро будуть використані на 20 грантових програм у галузі культури, креативних індустрій, освіти, соціального підприємництва, медицини тощо . Програма охоплює стажування, навчальні поїздки, резиденції в Україні та країнах ЄС, йдеться у прес-релізі Представництва Європейського Союзу в Україні.

"Словосполучення House of Europe слід сприймати як символ, бо це не стосується окремої будівлі. Цей новий проєкт випробовує моделі та практики співпраці у більш широкому розумінні. Він утворює нові простори, реальні чи цифрові, постійні чи тимчасові з метою культурного обміну, спільної творчості та зміцнення контактів між людьми", - прокоментував Матті Маасікас, посол ЄС, голова Представництва ЄС в Україні.

Програма House of Europe пропонує багато різноманітних шляхів для амбітних українців , які прагнуть змін та розвитку для себе та для своєї країни.

16 жовтня 2019 року House of Europe оголосив перші 11 конкурсів заявок на гранти та програми. Заявки можна подавати онлайн. Дивіться розділ "Можливості".

Наступна хвиля конкурсів стартує в січні 2020 року.

House of Europe
House of Europe

House of Europe (Дім Європи) заснований Представництвом ЄС в Україні та фінансується Європейським Союзом . Втілення програми очолює Goethe-Institut Ukraine який разом із партнерами - British Соunсіl, Institut Français та Ceske Centгum - фінансують цей проєкт.

Сайт House of Europe: houseofeurope.org.ua

Сoцмepeжi: Facebook та Telegram

 

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №48, 14 грудня-20 грудня Архів номерів | Зміст номеру < >