Спеціальності у вишах - Визначено найбільш і найменш популярні спеціальності серед абітурієнтів у 2017 році - Новини України. Всі новини Донецька, новини Криму, новини Луганська, карта АТО - dt.ua

Визначено найбільш і найменш популярні спеціальності серед абітурієнтів у 2017 році

14 вересня, 2017, 18:17 Роздрукувати

В Україні залишаються одними із найбільш популярних такі спеціальності як "Право", "Менеджмент", "Туризм", хоча вони не затребувані на ринку праці.

Незабаром в Україні з'являться сотні тисяч нових філологів, правників і менеджерів © Міністерство освіти і науки України

Під час вступної кампанії 2017 року найбільш популярними серед вступників на бакалаврат були спеціальності "Філологія", "Право" та "Менеджмент". На них було подано відповідно 85,526 тис., 74,055 тис. та 59,393 тис. заяв.

Як повідомляє прес-служба МОН, також серед лідерів "Медицина", "Комп'ютерні науки", "Туризм", "Середня освіта", "Психологія" і "Економіка" (від 46 тис. до 40 тис. заяв).

Замикає Топ-10 "Інженерія програмного забезпечення" – 33 тис. заяв.

"Ми бачимо, що традиційно такі спеціальності як "Право", "Менеджмент", "Туризм" та "Економіка" залишаються одними із найбільш популярних у абітурієнтів навіть при тому, що вони не затребувані на ринку праці. При цьому високі щаблі у рейтингу займають й потрібні економіці спеціальності, такі як  "Комп'ютерні науки" та "Інженерія програмного забезпечення", - розповів директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров.

Найменш затребуваними цього року виявилися "Богослов'я" (185 заяв без урахування духовних вишів) та "Гідроенергетика" (193).

Детальніше про вступну кампанію 2017 року читайте в матеріалі "МОН про вступну кампанію: "Всі спірні питання будуть вирішуватися на користь абітурієнта" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

За матеріалами: DT.UA /
Залишайтеся в курсі останніх подій! Підписуйтесь на наш канал в Telegram
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №24-25, 23 червня-6 липня Архів номерів | Зміст номеру < >