В Україні за 13 років стало втричі менше ув'язнених – Князєв

Поділитися
В Україні за 13 років стало втричі менше ув'язнених – Князєв У поліції кажуть, що в Україні стало меньше в'язнів © Прокуратура Одеської області / Facebook
Але збільшилася кількість потенційних правопорушників.

Кількість в'язнів в Україні за останні 13 років скоротилась втричі – зі 190 до 60 тисяч осіб, повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.

"У 2004 році в місцях позбавлення волі знаходилося 190 тисяч осіб, за десять років - 147 тисяч. Минулого року в місцях позбавлення волі знаходилося всього 60 тисяч осіб", - зазначив він під час виступу на підсумковій річній колегії МВС.

Проте, за словами Князєва, за останні кілька років кількість потенційних правопорушників збільшилася на 90 тисяч осіб, пише "Укрінформ". Так, у 2017 році 34 тисячі осіб, які раніше мали судимості, знову скоїли правопорушення.

Нагадаємо, наприкінці листопада у Верховній Раді зареєстрували законопроект "Про пенітенціарну систему". Свої підписи під проектом №7337 поставив 21 народний депутат.

Метою законопроекту є перетворення пенітенціарної системи на систему, яка повертатиме людину до суспільства та запобігатиме рецидивам протиправної поведінки.

Як писало DT.UA, законопроект "Про пенітенціарну систему" повинен покращити умови праці працівників та утримання засуджених у в'язницях. Детальніше про реформу пенітенціарної системи читайте у статті Миколи Мирного "Як збираються реформувати пенітенціарну систему" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі