В Україні пропонують юридично закріпити мінімальну швидкість інтернету

Поділитися
В Україні пропонують юридично закріпити мінімальну швидкість інтернету В Україні активно розвивають цифрову економіку. © Андрій Товстиженко, DT.UA
Операторам спростили доступ до інфраструктури, що дозволить розширити діапазон користувачів до 19 мільйонів.

В Україні пропонують юридично закріпити мінімальну швидкість інтернету 30 Мбіт/сек. Про це повідомив на сторінці у Facebook перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

За його словами, уряд працює над тим, щоб розвивати цифрову економіку і розширити доступ до широкосмугового інтернету для всіх жителів.

"Уряд підтримав нашу ініціативу про спрощення доступу операторів телекомунікацій до інфраструктури. Очікуємо, що це збільшить кількість підключень до фіксованого широкосмугового доступу з 5 до 19 млн користувачів. Міняємо законодавство, а точніше цілий ряд нормативних актів, щоб: провести моніторинг стану розвитку широкосмугового доступу до інтернету в Україні; юридично закріпити, що швидкість інтернету не може бути менше 30 Мбіт/сек, якщо для розвитку інфраструктури залучаються державні кошти", - написав Кубів.

Він зазначив, що Україна обмінюється досвідом з іншими країнами і шукає шляхи кооперації і співпраці для розвитку широкосмугового інтернету.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні найдешевший інтернет у світі. Також Україна опустилася на чотири позиції у світовому рейтингу швидкості інтернету.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі