В Одесу зайшов вантаж з Китаю: на судні коронавірусу не виявили

Поділитися
В Одесу зайшов вантаж з Китаю: на судні коронавірусу не виявили На судні, щоприбув в Одесу з Китаю коронавірусу не виявили © https://maritimebusinessnews.com.ua/
Санітарно-карантинна служба Одеського порту перевірила екіпаж судна.

В Одеський порт 13 лютого зайшов контейнеровоз CMA CGM URAL (прапор Мальта), у членів екіпажу якого спостерігалася підвищена температура тіла і підозра на коронавірус. Однак на момент прибуття в Україну екіпаж одужав. Про це інформує Адміністрація Одеського морського порту.

"Місяць назад, 13 січня, контейнеровоз зайшов в останній китайський порт Ксеамін. Ми відстежували ситуацію на судні протягом усього місяця. Для нас важливо, що у таких портах, як Стамбул, Ізміт (Туреччина), Тріполі (Ліван) санітарні служби відзначали, що екіпаж контейнеровоза здоровий. Учора (12 лютого), коли судно було під обробкою в Констанці (Румунія), ми отримали інформацію про те, що на борту немає хворих. Сьогодні ми подали санітарний бюлетень у ВКВ Одеського порту, в якому чітко сказано, що екіпаж здоровий", - повідомив генеральний директор CMA CGM Ukraine Олександр Щокін.

На даний момент контейнеровоз знаходиться біля причалу № 42. Після обстеження епідеміологами і підтвердженням, що всі члени екіпажу здорові, почалася обробка CMA CGM URAL місткістю 9400 TEU. До вивантаження заплановано 2665 TEU, до загрузки - 3286 TEU.

Раніше в МОЗ запевнили, що з моменту виходу судна з Китаю пройшов 14-денний інкубаційний період захворювання СОVID-19.

"У членів екіпажу немає підозри на СОVID-19. Зафіксовані випадки захворювання на ГРВІ. Про це офіційно повідомили представники компанії CMA CGM санітарно-карантинний підрозділ, які знаходяться в постійному контакті з судном", - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося про те, що Україні слід підготуватися до поширення коронавірусу. Також у МОЗ підтвердили наявність дефіциту масок і індивідуальних засобів захисту в аптеках, попит на які зріс в останні дні в 15 разів.

У ВООЗ повідомили, що тестування на людях нової вакцини від коронавірусу COVID-19 відбудеться через чотири-п'ять місяців.

У Китаї зафіксовано найменшу кількість нових виявлених випадків зараження на коронавірус за останні два тижні, що підтверджує прогнози старшого медичного радника Пекіна Чжун Наньшаня про те, що спалах епідемії там закінчиться до квітня.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі