Укроборонпром планує виготовляти до 360 тисяч на рік снарядів 152 калібру

Поділитися
Укроборонпром планує виготовляти до 360 тисяч на рік снарядів 152 калібру Снарядами 152 калібру заряджаються артилерійські установки українського виробництва "Гіацинт"
Виготовлення такої кількості снарядів повинно повністю перекрити всі потреби українського війська.

Державна акціонерна холдингова компанія "Артем", яка входить до складу ДК "Укроборонпром", в рік планує випускати до 360 тисяч снарядів 152 калібру для артилерійської установки "Гіацинт". Після успішних випробувань зазначених снарядів прийнято рішення щодо їх постачання Збройним силам України. Про це повідомила прес-служба ДК "Укроборонпрому".

"У ДАХК "Артем" передбачено значне розширення виробничих потужностей, що дозволяє збільшити випуск снарядів до 360 тисяч на рік. Це повністю перекриває всі потреби українського війська, як наявні, так і перспективні", - йдеться у повідомленні.

Зазначено, що окрім ДАХК "Артем" у виробництві зазначених снарядів, беруть участь й інші підприємства "Укроборонпрому", які відповідальні за виготовлення порохів, вибухових речовин та бойове спорядження снарядів. Потужність цих компаній на даний момент дозволить їм виготовляти до 18 тисяч снарядів за рік.

В "Укроборонпромі" додали, що виготовлення боєприпасів для "Гіацинту" є першим етапом у цільовій програмі, яку затвердив президент України Петро Порошенко.

Раніше Порошенко повідомив про те, що снаряди для артилерійської системи "Гіацинт" успішно пройшли всі випробування і відправлені на серійне виробництво.

Нагадаємо, в березні ДАХК "Артем" повідомили про успішне проведення вогневих випробувань артилерійських боєприпасів калібру 152 мм власного виробництва для систем "Гіацинт". Після цього вони повинні були пройти випробування під контролем представників Міноборони, а за їх результатами повинно початися серійне виробництво.

Новий осколково-фугасний снаряд розрахований на знищення живої сили, артилерії і вогневих засобів противника, а також на руйнування фортифікаційних споруд і об'єктів.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі