Тільки третина жителів Донбасу згодні на ЦВК участь у місцевих виборах - Україна - dt.ua

Українські партії і ЦВК очолили антирейтинг довіри в ОРДЛО

9 листопада, 13:10 Роздрукувати

Жителі проти їх участі у місцевих виборах.  

© novostipmr.com

Мешканці окупованих територій Донбасу в більшості проти залучення Центральної виборчої комісії України до місцевих виборів. Такі дані наводяться в спільному дослідженні Українського інституту майбутнього та "Дзеркала тижня. Україна", проведеному за допомогою компанії "Нью Імідж Маркетинг Груп".

Згідно з опитуванням, Центральна виборча комісія займає друге місце в антирейтингу довіри на території так званих "ДНР/ЛНР" після українських політичних партій.

Так, лише 38,4% жителів ОРДЛО згодні з участю ЦВК України у виборах у Донбасі — "однозначно так" сказали 11,1% опитаних, "скоріше так" — 27,3%.

При цьому 57,8% респондентів — проти її присутності на місцевих виборах: "однозначно ні" відповіли 32,6% опитаних, "скоріше ні" — 25,2%.

Читайте також: Зараз вибори в ОРДЛО неможливі – голова ЦВК

Дослідження проводилося Українським інститутом майбутнього і "Дзеркалом тижня. Україна" за допомогою компанії "Нью Імідж Маркетинг Груп" з 7 по 31 жовтня 2019 р. Методом face-to-face опитано 1606 респондентів: 800 — у непідконтрольної частині Луганської і 806 — в непідконтрольної частини Донецької областей. Для розрахунку порівняльної вибірки були використані офіційні статистичні дані 2014 р., які були скориговані з урахуванням існуючих демографічних даних ВПЛ, які залишили непідконтрольні території. Похибка результатів не перевищує 3,2%.

Ще в квітні 2014 року "Дзеркало тижня.Україна" спільно з КМІС провели соціологічне дослідження, результати якого дуже серйозно вивчалися в Москві і вплинули на плани зі створення Малоросії. Виявилося, що в областях, що входять в т.зв. "Підкову ризику", ставлення до Росії зовсім не таке, як його собі емоційно та інтуїтивно уявляли в Кремлі.

Детальніше про дані опитування жителів ОРДЛО читайте в статті Інни Ведернікової, Володимира Кравченка, Юлії Мостової і Тетяни Силіної "Тест на сумісність" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №42, 9 листопада-15 листопада Архів номерів | Зміст номеру < >