Майдан - Українські експерти назвали основні негативні наслідки Майдану - Україна - dt.ua

Українські експерти назвали основні негативні наслідки Майдану

20 листопада, 2017, 13:51 Роздрукувати

У четверту річницю початку Майдану фонд "Демократичні ініціативи" провів опитування серед 62 експертів.

Експерти радять проводити реформи і насправді боротися з корупцією (аби нового Майдану не було) © Василь Артюшенко, DT.UA

Основними негативними (хоч і опосередкованими) наслідками Майдану стали втрата Україною територіальної цілісності внаслідок збройної агресії Росії (анексія Криму та частини Донбасу), свідчать дані експертного опитування фонду "Демократичні ініціативи".

1
Демократичні ініціативи

Також експерти назвали військовий конфлікт на Донбасі, що триває й донині, та погіршення соціально-економічної ситуації і матеріального становища населення.

1
Демократичні ініціативи

Щоб досягнути цілей Майдану треба, на думку експертів, зосередитися на таких  завданнях: 1) по-справжньому боротись з корупцією; 2) завершити розпочаті реформи; 3) встановити верховенство права; 4) розвивати економіку.

Фонд "Демократичні ініціативи" 15–18 листопада 2017 року провів опитування експертів, присвячене оцінці подій на Майдані, їх наслідків та уроків на майбутнє. В опитуванні взяли участь 62 експерти. Для порівняння використовуються результати експертних опитувань 2014, 2015 і 2016 років.

Читайте також: Українські експерти назвали основні досягнення після Майдану

Як свідчать дані опитування Центру Разумкова, проведеного в жовтні 2017 року, довіра до держаних інституцій в Україні знаходиться на низькому рівні. Президенту України довіряють 24,8% опитаних, не довіряють – 68,2%, уряду – відповідно 19,8% і 73,1%, Національному банку – відповідно 15,3% і 75,2%), Верховній Раді – відповідно 13,8% і 80,7%. Довіру до державного апарату (чиновників) висловили 11,2% опитаних, не довіряють – 80,7%.

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №34, 14 вересня-20 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >