Оцінка здоров'я в Україні - Українці списують своє погане здоров'я на стрес і екологію - Україна - dt.ua

Українці списують своє погане здоров'я на стрес і екологію

16 квітня, 2018, 18:48 Роздрукувати

Громадяни України схильні звинувачувати у своєму поганому здоров'ї зовнішні фактори. Про спосіб життя та шкідливі звички говорити не хочуть.

Українці обманюють самі себе, стверджуючи, що в усьому винен стрес (а не спосіб життя або шкідливі звички) © Андрій Товстиженко, DT.UA

На думку українців, найбільш негативний вплив на стан їх здоров'я зараз здійснюють зовнішні фактори: стреси (42%), неможливість отримувати якісне лікування і медикаменти (40%), неякісні продукти харчування (40%), погана екологія (34%). Сюди ж можна віднести і спадковість (11%), свідчать дані опитування Research & Branding Group.

Набагато менший негативний вплив на здоров'я, на думку українців, здійснюють такі внутрішні фактори, як неправильне харчування (21%), шкідливі звички (20%), нездоровий/пасивний образ життя (10%). На стику зовнішніх і внутрішніх факторів, що негативно впливають на здоров'я, знаходяться умови роботи (10%).

Чоловіки та жінки приблизно однаково оцінюють масштаби негативного впливу на здоров'я стресів, екології, спадковості, і нездорового способу життя. У той же час жінки частіше за чоловіків відзначають такі фактори як неможливість отримувати якісне лікування та медикаменти, неякісні продукти і неправильне харчування. Чоловіки набагато частіше жінок до шкідливих для здоров'я факторів відносять шкідливі звички.

Дослідження проводилося компанією R&B з 23 березня по 3 квітня 2018 року серед 1802 осіб по всій території України за винятком Криму та ОРДЛО. Помилка вибірки склала 2,4% при рівні довірчої ймовірності Р=0,95.

Читайте також: У Ryanair назвали причину аномально низької мобільності українців

Нагадаємо, що за даними Соціологічної групи "Рейтинг", у грудні 2016 року трохи менше третини (29%) українців заявляли, що мають хронічні захворювання.

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №10, 16 березня-22 березня Архів номерів | Зміст номеру < >