Українці назвали низькі доходи і високі тарифи своїми головними проблемами - Україна - dt.ua

Українці розповіли, що їх хвилює найбільше — соцопитування

22 лютого, 21:24 Роздрукувати

Українці скаржаться на низькі зарплати, пенсії і непідйомні тарифи.

Українців хвилює війна в Донбасі, високі тарифи і стрімке зростання цін © Народна Правда

Українці визначили найбільш актуальні особисті проблеми. Про це свідчать дані соцопитування, проведеного Центром соціальних і маркетингових досліджень "Социс" у період з 8 по 18 лютого.

Зокрема, 62% українців вважають важливою проблемою війну на Сході України, 56,8% українців турбує низький рівень зарплат або пенсій; високі комунальні тарифи хвилюють 53,3% українців. Зростання цін відзначають серед важливих проблем 32,9% респондентів.

Значна частина населення віднесла до найактуальніших проблем корупцію в центральній владі (20%), безробіття (19,3%) і недоступність якісного медичного обслуговування (13,7%), соціальне розшарування, прірва між бідними і багатими хвилює 11,5%, корупція в судах, міліції, прокуратурі — 10,7%. Недостатній рівень соцзахисту відзначили 5,7% українців, ще 3,3% вказали на перепони для ведення малого і середнього бізнесу.

Найменш значимими проблемами українці вважають відсутність свободи слова і демократії (1%), недоступність якісної освіти (1%).

При цьому 50% опитаних заявили, що події в Україні розвиваються у неправильному напрямку, 37,1% заявляють, що курс України у чомусь вірний, у чомусь -ні. 8,8% вважають, що Україна рухається у вірному напрямку, 4,3% респондентів не змогли відповісти на це питання.

В опитуванні взяли участь дві тисячі респондентів.

Читайте також: Названо регіони України з найбільш високими і низькими цінами на соціальні продукти харчування

Як повідомлялося раніше, більше половини громадян України, а саме 58%, оцінюють політичну ситуацію в країні як напружену, а ще близько 28% – як вибухонебезпечну. Як свідчать дані опитування компанії Research & Branding Group, більше половини жителів країни (54%) вважають, що в Україні успіху можна досягти з допомогою грошей або інших матеріальних цінностей.

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №38, 12 жовтня-18 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >