Толерантність в Україні - Українці не дуже толерантні і найбільше ненавидять наркоманів, алкоголіків і гомосексуалів - Україна - dt.ua

Українці не дуже толерантні і найбільше ненавидять наркоманів, алкоголіків і гомосексуалів

12 квітня, 2017, 14:19 Роздрукувати

Українці згодні жити по сусідству з людьми іншої раси та релігії, аби тільки вони не були гомосексуалами.

Стало відомо, кого найбільше не люблять українці (майже за Подерв'янським)

Майже дві третини українців (62%) заявили, що не довіряють (зовсім і переважно) представникам інших національностей, 65% не довіряють людям іншої релігії, віри, свідчать дані опитування Центру Разумкова.

Показником нетолерантності до соціальної групи є згадування її серед тих, з представниками яких респонденти не хотіли б жити по сусідству. Серед таких, жителі України найчастіше згадували наркоманів (94% не хотіли б жити з ними по сусідству), алкоголіків (82%), гомосексуалістів (67%), людей, хворих на СНІД (43%).

Високий рівень толерантності в Україні спостерігається стосовно пар, які живуть разом, але не одружені (лише 3% не хотіли б жити з ними по сусідству), до людей, які говорять іншою мовою (7%), до людей іншої релігії (7%).

Респонденти молодшого віку рідше висловлюють нетолерантність до іммігрантів, людей іншої релігії, носіїв інших мов.

1
Центр Разумкова

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова 3-9 березня 2017 року 2 016 респондентів в усіх регіонах України  за винятком окупованих територій. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Опитування в Німеччині проводилося у 2013 р. (опитано 2 046 респондентів), у Нідерландах – у 2012 р. (1 902 респонденти), у Польщі – у 2012 р. (966 респондентів), на Росії – у 2011 р. (2 500 респондентів).

Читайте також: Більшість українців проголосують на референдумі за вступ до НАТО

За даними опитування Соціологічної групи "Рейтинг", українці виступають проти доступу до легких наркотиків, вільного продажу зброї громадянам, одностатевих стосунків, працевлаштування мігрантів з інших країн, показів по телебаченню еротичних фільмів і проституції.

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №22-23, 15 червня-21 червня Архів номерів | Зміст номеру < >