Соцопитування України - Українці назвали головні проблеми країни - Україна - dt.ua

Українці назвали головні проблеми країни

26 червня, 2018, 16:23 Роздрукувати

Серед державних проблем головною залишається війна в Донбасі, серед особистих – низька зарплата.

Головна особиста проблема українців – нестача грошей, державна – війна в Донбасі © Андрій Товстиженко, DT.UA

Війна на Сході України залишається найважливішою державною проблемою в очах громадян (78%). Про хабарництво і корупцію як загальнодержавної проблеми говорять 55% респондентів, про безробіття - 29%, свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг".

Низький рівень зарплат і пенсій, недостатній рівень соціального захисту, соціальне розшарування, підвищення цін на основні товари, як проблеми на рівні країни, хвилюють від 16% до 18% опитаних.

У той же час, рейтинг особистих проблем очолюють питання соціально-економічного характеру: підвищення цін і тарифів, а також низький рівень зарплат і пенсій особисто хвилюють більше половини респондентів.

Питання війни на Сході, низький рівень медичних послуг, відсутність роботи є особистими проблемами для кожного п'ятого. Недостатній рівень соціального захисту, хабарництво і корупція у владі вважають проблемами 15-16% опитаних, соціальне розшарування - 10%. Інші питання особисто хвилюють не більше 10%.

Опитування Соціологічної групи "Рейтинг" було проведено 14-24 червня 2018 року серед 2500 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,0%.

Читайте також: Українці незадоволені всіма реформами, які реалізуються в країні

Як свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг", припинення воєнних дій на Сході - домінуюча вимога громадян до наступного президента України (63%). Посилення боротьби з корупцією очікують 49% респондентів, відродження промисловості - 40%, підвищення соціальних стандартів - 30%.

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №38, 12 жовтня-18 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >