Україна в майбутньому теж повинна бути готова до прийому біженців - Клімкін

Відео
Поділитися
Україна в майбутньому теж повинна бути готова до прийому біженців - Клімкін Клімкін радить вже зараз готуватися до можливого прийому біженців
Клімкін сподівається, що українське суспільство буде до цього готове.

Україна повинна буде "проявити солідарність" і прийняти біженців з Близького Сходу в разі вступу країни в ЄС у майбутньому, допускат міністр иностранніх справ Павло Клімкін.

"В даний час сирійські біженці або інші біженці не спрямовують свої кроки в Україну. Вони теж розуміють ситуацію, і вони розуміють, що зараз ми боремося з російською агресією. Але це питання, безумовно, може стати і для нас. Ми станемо членами Європейського Союзу - я в це абсолютно вірю - і тоді [настане] і наша частина солідарності і відповідальності перед ЄС", - сказав Клімкін в інтерв'ю "5 каналу", відповідаючи на питання про готовність України приймати біженців.

"Ми повинні проявляти цю солідарність", - зазначив він. У той же час Він висловив надію, що таких криз ніколи не буде, але якщо стакое і випромінює, то українське суспільство буде до цього готове.

"Я завжди вважав, що наше просування в ЄС і НАТО забезпечить нашу безпеку, але ми повинні будемо в майбутньому взяти на себе частину цієї солідарності. І це правда. Я вважаю, що наше суспільство до цього готове. Але це непросте питання, який буде вимагати серйозних дискусій, не зараз, звичайно, але в майбутньому", - додав Клімкін.

відео з 20:00 хвилини

Як писав у ZN.UA встатті "Європу захльостує вал нелегальної міграції" Олексій Коваль, проблема вироблення спільної міграційної політики в рамках ЄС має не тільки економічну і гуманітарну складову, але у більшою мірою схильна до політичних розбіжностей. Країни півночі і півдня Європи, країни "периферії" і ті, що розташовані всередині континенту, як і раніше відстоюють різні підходи.

Раніше стало відомо, що Єврокомісія запропонує країнам ЄС відкупитися від обов'язкової квоти на мігрантів. Таким чином Брюссельхочет знизити градус протистояння між країнами ЄС у питанні прийому мігрантів.

Ще раніше, у квітні 2015 року, Євросоюз затвердив план по боротьбі з нелегальною міграцією, а також взяв нову програму допомоги мігрантам. У травні повідомлялося, що Єврокомісія запропонувала розподіляти мігрантів в країнах ЄС за квотним принципом - в залежності від економічних показників країни.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі