Україна увійшла до десятки найнебезпечніших країн у глобальному рейтингу миролюбності

Поділитися
Україна увійшла до десятки найнебезпечніших країн у глобальному рейтингу миролюбності Україна у рейтингу миролюбності між ЦАР і Конго © Андрій Товстиженко, DT.UA
Наймиролюбнішою країною світу залишається Ісландія.

Україна посіла 154 місце в щорічному рейтингу найбільш мирних країн світу - Global Peace Index ("Глобальний індекс миролюбності"). Згідно з рейтингом, який включає 163 країни, порівняно з 2016 роком наша країна втратила дві позицій.

Росія при цьому опинилася на 151 місці: між КНДР (150) і Пакистаном (152). Найменш мирною країною названа Сирія (163), а також Афганістан (162), Ірак (161) і Південний Судан (160). Крім того, до десятки увійшли Ємен (159), Сомалі (158), Лівія (157), Судан (155).

Найбільш мирною країною у всьому світі стала Ісландія. Також у десятку найбільш миролюбних держав увійшли: Нова Зеландія, Португалія, Австрія, Данія, Чехія, Словенія, Канада, Швейцарія й Ірландія.

Рівень безпеки проживання оцінюється за 23 індикаторами. Індекс враховує як внутрішні фактори – наприклад, рівень насильства в країні і злочинність, так і зовнішні – міжнародні відносини країни, витрати на військові потреби і інші параметри.

У 2014 році в аналогічному рейтингу Україна займала 132 позицію.

Нагадаємо, Україна посіла сьоме місце у рейтингу найбільш нещасних країн, складеним агентством Bloomberg на базі показників інфляції і безробіття. Показники нашої країни у рейтингу 2018 року покращилися – у 2017 році вона посідала п'яте місце у списку найбільш нещасних країн.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі