Україна споруджує на Північно-Кримському каналі пункт обліку подачі води

Поділитися
Україна споруджує на Північно-Кримському каналі пункт обліку подачі води
Частина Північно-Кримського каналу, розташована на території півострова, захоплена невідомими людьми, які представляються козаками або представниками нової влади. Основна ж проблема в тому, що ці люди просто не здатні кваліфіковано використовувати споруди каналу.

В Херсонській області на Північно-Кримському каналі розпочато зведення пункт обліку подачі води для вимірювання кількості несанкціонованого забору кримськими властями води з каналу, повідомив голова обласної державної адміністрації Юрій Одарченко.

"Російські ЗМІ спотворюють значення цієї споруди. На Північно-Кримському каналі зараз дійсно зводиться пункт обліку подачі води. Але це споруда виглядає зовсім інакше , ніж "мішки з піском", - сказав Одарченко, коментуючи повідомлення низки російських ЗМІ про те, що Україна почала будувати дамбу на Північно-Кримському каналі, повідомляє прес-служба Херсонської облдержадміністрації у середу, 7 травня.

Голова ОДА підкреслив, що мета будівництва цього пункту полягає зовсім не в тому, щоб перекрити подачу води на територію Криму, а в тому, щоб виміряти, скільки води влади Криму забирають несанкціоновано.

За словами Одарченка, коли Північно-Кримський канал був повністю під юрисдикцією української влади, необхідності в цьому пункті обліку не було, оскільки подібні споруди стояли на каналах, які подавали воду безпосередньо в господарські суб'єкти.

Сьогодні ж частина Північно-Кримського каналу, розташована на території півострова, захоплена невідомими людьми, які представляються козаками або представниками нової влади. Основна ж проблема в тому, що ці люди просто не здатні кваліфіковано використовувати споруди каналу.

"Треба чітко розуміти, що Північно-Кримський канал - це не просто русло, по якому тече вода: це дуже складна споруда, яка включає в себе систему шлюзів, насосних станцій і т.д. Для експлуатації споруди необхідна висока кваліфікація. В іншому випадку це загрожує техногенними катастрофами", - підкреслив він.

Також Одарченко зазначив, що причиною відсутності водопостачання Криму "є безвідповідальні дії самопроголошеної кримської влади". Досі немає ніяких юридичних відносин між Україною і Кримом, в тому числі і домовленостей на поставку води на півострів, зазначив він.

"Підписати якісь домовленості з самопризначеними кримськими чиновниками поки не вдалося зовсім не тому, що Україна не хоче це зробити. Причиною залишається небажання самопроголошеної влади Криму вести переговори з Україною", - зазначив голова облдержадміністрації. !zn

Читайте також:

Кримчанам запропонували пити в два рази менше води

Константинов закликав українську владу відновити подачу води в Крим

Росія хоче побудувати в Криму завод з опріснення морської води, або провести трубопровід, або добувати її з-під землі

Вчені створили карту Землі після танення льодів - затопить половину Америки і Європи

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі