Україна отримає партію японських ліків для боротьби з COVID-19

Поділитися
Україна отримає партію японських ліків для боротьби з COVID-19 Японський уряд передасть ліки безкоштовно © pixabay.com
Японський уряд безкоштовно надає ліки 20 країнам.

Японський уряд передасть Україні противірусний препарат "Авіган", який виявився ефективним проти грипу нового типу, і може бути ефективним у лікуванні COVID-19. Про це повідомив міністр закордонних справ Японії Тошіміцу Мотеґі для японської газети "Йоміурі".

МЗС Японії у середу, 7 квітня, оприлюднило рішення про надання препарату 20 країнам, у тому числі Україні, через ООН.

В коментарі "Укрінформу" посол Японії в Україні Такаші Кураї повідомив, що "Авіган" - визнаний препарат для лікування грипу нового типу, але ефективність його використання для лікування коронавірусної інфекції COVID-19 поки що не підтверджена.

"Авіган" також відомий як фавіпіравір, є противірусним препаратом, що розробляється японською компанією "Тояма Хімік" (група Fujifilm) з активністю проти багатьох вірусів РНК. Перші випробування препарату почались у 2014 році, а цього року його схвалили для використання Китай та Італія. Наразі досі тривають клінічні дослідження "Авігану".

За словами Такаші Кураї, Японія вирішила збільшити кількість клінічних досліджень шляхом надання препарату на безоплатній основі іншим країнам.

"Багато країн висловлюють до нього свій інтерес, оскільки є повідомлення про зменшення вірусного навантаження в результаті використання препарату та покращення симптомів у хворих", - сказав посол.

Передача медикаментів здійснюватиметься через Управління ООН з обслуговування проєктів.

Раніше повідомлялось про те, що в регіони України відправлять 2250 упаковок препарату "Плаквеніл", який використовують при важких і вкрай важких формах коронавірсної хвороби. Глава МОЗ зазначив, що наступного тижня Україна отримає таку кількість цих ліків, яка потенційно дозволить лікувати до 20 000 пацієнтів.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що українські компанії вже отримують ліцензії для виготовлення препаратів, які допоможуть боротися з хворобою COVID-19.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі