Україна отримала турецькі безпілотники Bayraktar

Поділитися
Україна отримала турецькі безпілотники Bayraktar Порошенко анонсував виробництво українських безпілотників "Сокіл" та "Нептун" © investigator.org.ua
Найближчим часом Україна проведе випробування нових безпілотників.

В Україні пройдуть випробування партії турецьких безпілотників Bayraktar TB2, які вже надійшли до України. Про це повідомив президент Петро Порошенко на засіданні Ради національної безпеки і оборони в середу, 6 березня.

"Зараз відбудуться випробування нового потужного ударного безпілотного комплексу Bayraktar, про постачання якого мені вдалося домовитися з президентом Туреччини Реджепом Тайіпом Ердоганом. Можу навіть сказати, що ці комплекси уже перебувають на території України", - сказав він.

Порошенко також анонсував серійне виробництво новітніх зразків озброєння і військової техніки, в тому числі і новітньої ракетної техніки.

"Сьогодні ЗСУ взяли на озброєння і закуповують сучасні БПЛА українського виробництва такі як "Спектатор", "Фурія", "Лелека", "FlyEye" та інші. Цьогоріч взято на озброєння безпілотний розвідувальний ударний комплекс "Сокіл". Найближчим часом приступаємо до його виробництва", - сказав Порошенко.

За словами президента, протягом 5 років вдалося створити реактивну систему залпового вогню "Вільха" з керованими ракетами, також закінчується розробка і поставка комплексу крилатих ракет "Нептун".

Зауважимо, що переговори з Туреччиною про постачання безпілотників Bayraktar тривали два роки. Угоду про закупівлю ударних безпілотних літальних апаратів Bayraktar TB2 турецького виробництва було підписано в січні 2019 року.

Турецький безпілотний літальний апарат Bayraktar TB2 є модифікацією Bayraktar Block і відноситься до класу тактичних середньовисотних безпілотників з великою тривалістю польоту. Довжина безпілотника 6,5 м, розмах крила 12 м, радіус дії 150 км, максимальна злітна маса 650 кг.

Автор DT.UA Дмитро Менделєєв раніше писав про те, що закупівля за кордоном озброєнь і військової техніки може здійснюватися лише на умовах локалізації на території України понад 50% виробничого циклу. За його словами, необхідно створити реальні механізми виконання офсетних контрактів.

Детальніше про найважливіші кроки з реформування оборонної промисловості читайте у статті Дмитра Менделєєва "ОПК-2019: 5 життєво важливих змін" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі