Україна і Польща спільно розроблять нову систему ППО

Поділитися
Україна і Польща спільно розроблять нову систему ППО Деякі складові вже готові © vashmnenie.ru
Для початку виробництва ППО Польщі необхідно три роки.

Польська компанія WB Electronics і український "Укроборонпром" планують спільно розробити нову ракетну систему протиповітряної оборони (ППО) середньої дальності, передає Defence Blog. Більшість елементів, необхідних для ППО, уже створили.

Як зазначив представник польської компанії Роман Мушал, в основі проекту використають українські керовані ракети середньої дальності Р-27. При цьому більшість необхідних елементів вже створено, а саме двигун і самонавідні головки. Також готове і паливо.

Для того щоб розгорнути виробництво таких ППО в Польщі необхідно три роки.

Нову установку протиповітряної оборони використовуватимуть для захисту важливих будівель і об'єктів, а також сухопутних військ від всіх типів літаків, вертольотів, крилатих ракет, керованої зброї, ракет класу "земля-повітря", протикорабельних ракет і великокаліберних ракет.

Дальність дії нової ППО складе до 30 км для ракети з інфрачервоним наведенням, 25 км для ракети з радіолокаційним наведенням і близько 110 км для пасивної радіолокації версії. Система буде оснащена установкою вертикального пуску. Також її встановлять на польському вантажівці Jelcz 662D.

Як повідомлялося раніше ізраїльська компанія Airsom Ltd. купила в України станції радіотехнічної розвідки "Кольчуга-М". Покупка відбулася в березні 2018 року.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі