У партії Слуга народу проблема з використанням своїх знаків, оскільки вони належать Зеленському — експерт - Україна - dt.ua

У партії "Слуга народу" проблема з використанням своїх знаків, оскільки вони належать Зеленському — експерт

11 вересня, 09:09 Роздрукувати

Зеленський повинен дати дозвіл на їх використання або передати майнові права за договором про передачу (відчуження) майнових прав інтелектуальної власності.

© sluganarodu.ua

Слід зазначити, що на деякі слогани, котрі використовувалися під час виборчої компанії, подані заявки на одержання свідоцтва на товари і послуги, а саме на знак "Зекоманда" (заявка № m201906680), "Команда Зеленського" (заявка № m201906870), "Ze" (заявка № m201906865), "Ze!" (заявка № m201906866), "Ze2019" (заявка № m201906868). Однак ці заявки подані не політичною партією "Слуга народу", а громадянином Зеленським Володимиром Олександровичем. 

Про це у своїй статті для DT.UA пише Володимир Коноваленко. За його словами, оскільки свідоцтва на знаки для товарів і послуг отримав (отримає) Зеленський Володимир Олександрович, то виникає проблема з використанням цих знаків для товарів і послуг політичною партією "Слуга народу".

"Річ у тому, що політична партія "Слуга народу" може використовувати перелічені знаки для товарів і послуг без порушень права інтелектуальної власності тільки в тому разі якщо Володимир Зеленський дасть дозвіл (ліцензію) на їх використання або передасть майнові права за договором про передачу (відчуження) майнових прав інтелектуальної власності", — підкреслює експерт.

Детальніше про клонування "Слуг народу" і як з цим боротися читайте у матеріалі Володимира Коноваленка "Причини політичного тролінгу партії "Слуга народу"" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №43-44, 16 листопада-22 листопада Архів номерів | Зміст номеру < >