У метро Києва розширили перелік станцій з обмеженням на вхід

Поділитися
У метро Києва розширили перелік станцій з обмеженням на вхід З ослабленням карантину пасажиропотік у метро збільшився © Василь Артюшенко, ZN.UA
Під особливим контролем - п'ять з них.

Заступник начальника КП "Київський метрополітен" Наталія Макогон заявила, що столичне метро стало частіше обмежувати вхід на деяких станціях у годину пік. Зараз під особливим контролем перебувають п'ять станцій.

Із пом'якшенням коронавірусного карантину і відкриттям транспортного сполучення у столичній "підземці" збільшився пасажиропотік. Зараз щодня метрополітен перевозить близько 700 тисяч пасажирів, розповіла Макогон у коментарі "РБК-Україна".

"Йде ослаблення карантинних заходів на загальнодержавному рівні, відновлюється рух приміських поїздів, збільшується кількість автобусів, збільшується кількість маршрутів, які приїжджають до Києва. Відповідно, збільшуватиметься кількість пасажирів. У нас немає якихось конкретних дат, коли пасажиропотік має досягти якоїсь межі", - пояснила вона.

Зараз на п'ятьох станціях кількість пасажирів збільшилася, тому вони перебувають під особливим контролем.

"Ми стежимо за пасажиропотоком в оперативному режимі. Під особливим контролем - станції "Житомирська", "Святошин", "Чернігівська", "Лісова", "Почайна". Це ті, на яких останніми днями зростає пасажиропотік", - сказала вона.

Обмеження на вхід означає, що станція працює на одні або двоє дверей. У пікові години на 20-30 хвилин ці станції можуть обмежувати на вхід, щоб розтягнути пасажиропотік, додала Макогон.

Читайте також: Компанія Subaru тимчасово зупинить випуск автомобілів

Нагадаємо, на початку березня метро Києва, Дніпра і Харкова закрили на карантин, запроваджений через пандемію коронавірусу. У Києві і Харкові метрополітен відновив роботу 25 травня.

За два місяці карантину і вимушеного простою "підземка" знову запрацювала у звичайному режимі. У метро пускають в масках і просять дотримуватися безпечної дистанції. Проте дозволяють заходити без рукавичок. Станції почали працювати за звичайним графіком.

Київський метрополітен за час простоювання на карантині зазнав збитків на суму 600 млн гривень.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі