У Львові ТРЦ почав розвалюватися в процесі будівництва - Новини України. Всі новини Донецька, новини Криму, новини Луганська, карта АТО - dt.ua

У Львові ТРЦ почав розвалюватися в процесі будівництва

3 червня, 2013, 19:11 Роздрукувати

Згідно з висновками представників державної архітектурно-будівельної інспекції Львова, компанія-замовник не забезпечила авторський контроль архітектора за процесом будівництва, крім того, без попередження регулюючих органів була змінена компанія-підрядник

У Львові ТРЦ почав розвалюватися в процесі будівництва

Державна архітектурно-будівельна інспекція Львова через численні порушення призупинила будівництво торгово-розважального центру "Леополіс Центр" на вулиці Кульпарківській, замовником якого є ТОВ "Фенікс Капітал". Порушення були виявлені в ході позапланової перевірки, яку провели 29 травня поточного року представники інспекції.

Згідно з висновками представників державної архітектурно-будівельної інспекції Львова, компанія-замовник не забезпечила авторський контроль архітектора за процесом будівництва, на об'єкті не здійснюється технічний нагляд за проведенням робіт, крім того, без попередження регулюючих органів була змінена компанія-підрядник.

"На об'єкті незавершеного будівництва при візуальному огляді було виявлено ознаки аварійності конструкцій споруди: значні тріщини та деформації несучих конструкцій, підтоплення фундаментів частини споруди", - йдеться в акті перевірки, який складений представниками архітектурно-будівельної інспекції Львова.

Крім того, перевірка виявила, що контроль за виконанням робіт з будівництва ТРЦ ведеться тільки "на папері". Відповідальні за здійснення такого контролю в своїх поясненнях чиновникам інспекції вказали, що навіть не бралися за виконання своїх обов'язків з вини компанії-замовника.

"Таким чином, на момент проведення перевірки будівельні роботи проводяться без повідомлення інспекції про заміну виконавця робіт, без забезпечення авторського та технічного нагляду і без забезпечення при будівельному виробництві заходів для міцності і стійкості конструкцій будівлі, що будується", - йдеться у висновках за результатами перевірки.

У зв'язку з виявленими численними порушеннями архітектурно-будівельна інспекція призупинила роботи на об'єкті, а представнику компанії-замовника - "Фенікс Капітал" було вручено припис про усунення порушень. Тільки після цього будівництво може бути відновлено.

Як відомо, інвестором будівництва ТРЦ "Леополіс Центр" на вул. Кульпарківській є "Торгова Компанія "Інтермаркет". До фінансової кризи 2008 р. компанія володіла рядом торгових мереж, а також ініціювала будівництво даного ТРЦ. Після початку кризи власником торгових мереж стало ЗАТ "Євротек", перехід активу в руки якого супроводжувалося масовими страйками. !zn

За матеріалами: obozrevatel.com /
Залишайтеся в курсі останніх подій! Підписуйтесь на наш канал в Telegram
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №30, 18 серпня-23 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >