У липні в Україні зафіксовано близько 200 спроб дестабілізації суспільства - МінТОТ

Поділитися
У липні в Україні зафіксовано близько 200 спроб дестабілізації суспільства - МінТОТ У МінТОТ намагаються своєчасно відстежувати ці спроби і реагувати на них © Міністерство у справах тимчасово окупованих територій
Сюди відносять будь-які дії, спрямовані на підрив державних устоїв і дестабілізацію становища в країні, уточнили в міністерстві.

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб заявило про фіксацію у липні близько 200 ситуацій, які були спрямовані на спробу дестабілізувати українське суспільство, повідомила прес-служба міністерства.

До таких випадків відносять, зокрема, вербування державою-агресором диверсантів, неправдиві повідомлення про мінування, незаконне виготовлення і розповсюдження нелегальної зброї і вибухонебезпечних предметів, уточнили в міністерстві.

Також у МінТОТ відзначили загрозливу тенденцію - протягом останніх чотирьох років в Україні все частіше спостерігаються акти вандалізму, насильства, релігійні та міжнаціональні провокації, маніпулювання історичними фактами, незаконне використання зброї та ряд інших подій, які розхитують ситуацію всередині країни і роблять її вразливою ззовні.

"Через активні дії держави-агресора в Україні почали спостерігатися тенденції поляризації і радикалізації суспільства. Багато радикально налаштованих організацій, які замість шляху діалогу вибирають мову насильства, вандалізму, провокацій, і ряд інших подій, розхитують ситуацію всередині країни", - йдеться в повідомленні.

У МінТОТ вважають, що тут замішані спецслужби РФ, які навмисне намагаються створювати напругу в Україні, щоб згодом перевести її у стадію конфлікту між українцями, і під шумок загарбати ще територій.

Нагадаємо, Росія, згідно інформації МінТОТ, перейшла до невійськових дій проти нашої держави - пропаганді і спробам дестабілізації держави зсередини. Тільки за червень таких спроб було 450. У міністерстві моніторять ситуацію і своєчасно реагують на ці інциденти.

Так, у липні співробітники Департаменту кіберполіції і спецпризначення КОРД провели обшуки в приміщенні ЦК Комуністичної партії України в Києві. Під час обшуку на комп'ютерах працівників офісу були виявлені заборонені до розповсюдження матеріали з пропагандою тоталітарного режиму.

Діяльність Комуністичної партії України була заборонена ще в 2015 році за законом про заборону пропаганди комуністичної і нацистської символіки. Разом із тим, Комуністична партія України досі знаходиться в реєстрі політичних партій на сайті Міністерства юстиції.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі