У Кропивницькому невідомі побили громадського омбудсмена – ОПОРА

Поділитися
У Кропивницькому невідомі побили громадського омбудсмена – ОПОРА У Кропивницькому побили активіста "ОПОРИ"
Постраждалий пов'язує напад на себе з професійною діяльністю.

У Кропивницькому невідомі напали на громадського омбудсмена Громадянської мережі "ОПОРА" у Кіровоградській області Євгена Гурницького, повідомляє прес-служба організації.

За словами самого постраждалого, на нього напали близько 23:00 години вечора у суботу, 26 грудня. Нападники покликали його у під'їзді будинку, а після того, як Гурницький відгукнувся, вдарили.

"У під'їзді будинку де я мешкаю, на мене скоєно напад. Невідомі особи назвали мене на ім'я, я відгукнувся і потім мені завдали ушкодження в області правого ока. Невідомі особи втекли з місця події і не взяли жодну з моїх особистих речей", - розповів сам активіст у своєму відеозверненні.

Постраждалий написав заяву в поліцію і звернувся за медичною допомогою. Гурницький пов'язує напад на себе з професійною діяльністю, зокрема, виявленими та зафіксованими порушеннями виборчого законодавства на території області.

Він є заявником і свідком у справах про розміщення на білбордах Кіровоградській області агітаційних матеріалів без вихідних даних. Заяви стосуються агітації шістьох кандидатів у президенти України.

"Виборча кампанія тільки розпочалася, а на представника "ОПОРИ" скоєно напад. Ми розцінюємо цю подію як тиск на спостереження. І у будь-якому випадку будемо об'єктивно і неупереджено фіксувати перебіг виборів президента України у Кіровоградській області", – наголосила координаторка "ОПОРИ" у Кіровоградській області Зоя Лебідь.

Нагадаємо, вибори голови держави призначені на 31 березня. 31 грудня 2018 року стартувала президентська передвиборча кампанія.

У той самий день, згідно з постановою №274, оприлюдненою на сайті ЦВК, у Росії було закрито дільниці для голосування. Центрвиборчком переніс п'ять виборчих дільниць у Москві, Санкт-Петербурзі, Ростові-на-Дону, Єкатеринбурзі та Новосибірську до посольств України в Грузії, Казахстані та Фінляндії.

Україна також не реєструватиме на президентських виборах 31 березня спостерігачів із громадянством РФ. МЗС донесло відповідне рішення до відома директорки БДІПЛ ОБСЄ Інгіборги Солрун Гісладоттір. Своєю чергою ЦВК закликала іноземні держави та громадські організації ретельно перевіряти склад делегацій.

Станом на 25 січня ЦВК зареєструвала 19 кандидатів у президенти України: Ігоря Шевченка, Андрія Садового, Сергія Капліна, Віталія Скоцика і Валентина Наливайченка, а також Анатолія Гриценка, Євгенія Мураєва, Віталія Купрія, Ольгу Богомолець, Геннадія Балашова, Романа Насірова, Олександра Шевченка, Юрія Бойка, Юлію Тимошенко, Олега Ляшка, Олександра Вілкула, Дмитра Добродомова, Аркадія Корнацького та Олександра Мороза.

Докладніше про проблеми виборчого процесу та захист від зовнішнього впливу читайте у статті Олександра Данченка "Вибір на виборах" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі