У Харкові відкриють аналог UNIT.City Василя Хмельницького - Новини України. Всі новини Донецька, новини Криму, новини Луганська, карта АТО - dt.ua

У Харкові відкриють аналог UNIT.City Василя Хмельницького

17 квітня, 13:05 Роздрукувати

До кінця року в Харкові запрацює "Інноваційний кампус" - спільний проект НТУ "Харківський політехнічний інститут" і UNIT.City, створеного інвестором Василем Хмельницьким за аналогією з Кремнієвої долиною. Ідея проекту являє собою навчання талановитої молоді нових технологій і підприємництва, і в той же час створення умов для організації свого бізнесу молодими фахівцями.

"Ми вивчили ситуацію з освітою в сучасній Україні, досліджували західний досвід. Що ми побачили? Як раніше наші вузи готували кваліфікованих інженерів, так зараз вони випускають хороших програмістів. При цьому багато хто зараз вміє писати код, але мало хто вміє створювати стартапи, відкривати свою справу, - каже ініціатор проекту Василь Хмельницький. - Що ж виходить? Ми навчаємо фахівців, і вони їдуть працювати за кордон. А потрібно створити їм такі умови, щоб вони залишилися тут і отримали гідну роботу. В цьому і полягає наша концепція".

В "Інноваційному кампусі" одночасно безкоштовно навчатимуться 300 студентів. Вони отримуватимуть не лише спеціалізовані знання у сфері IT-технологій, а й навчатися основам бізнесу. У цьому ж просторі функціонуватиме коворкінг, де молодим стартапам надаватиметься консультаційна підтримка - бухгалтерська, юридична, а також із залучення інвестицій.

"Є мета - підвищення якості підготовки фахівців, і в цьому напрямку рух має бути постійним. І воно буде визначатися розвитком усіх можливих засобів, які існують у світі, - заявив ректор НТУ "ХПІ" Євген Сокіл.

До фінансування проекту підключилися держава і місцевий бізнес. Інвестиції у створення такого простору для освіти та розвитку підприємництва складуть близько 60 млн грн.

"Ми розуміємо, що у нас склалися хороші традиції, є кваліфіковані кадри у сфері освіти, талановиті студенти, - каже Юлія Світлична, голова Харківської обладміністрації. - Об'єднавши все це і помноживши на зусилля влади, бізнесу і наукового співтовариства, ми зможемо досягти результату".

Будівництво кампуса почнеться вже у квітні, а запрацює він до кінця року.

Залишайтеся в курсі останніх подій! Підписуйтесь на наш канал в Telegram
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №35, 22 вересня-28 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >