У Харкові на з'їзді первинних організацій Партії регіонів створено Український фронт - Україна - dt.ua

У Харкові на з'їзді первинних організацій Партії регіонів створено "Український фронт"

1 лютого, 2014, 15:39 Роздрукувати

Пропозицію, що оприлюднив голова правління ХОО "Союз ветеранів Афганістану Володимир Рижков, було підтримано одноголосно.

© rutube.ru

У Харкові на екстреному всеукраїнському зльоті первинних партійних організацій Партії регіонів учасники заходу ухвалили створити всеукраїнський громадський союз "Український фронт". Про це повідомляє прес-служба Харківської обласної організації ПР.

Пропозицію, яке оприлюднив голова правління ХОО "Союз ветеранів Афганістану Володимир Рижков, було підтримано одноголосно.

Серед завдань фронту - "перервати інформаційну блокаду жителів Західної України"; вступити в процес переговорів з представниками "екстремістського Майдану"; провести референдум про скасування депутатської недоторканності та зменшення кількості депутатів; "без всяких умов мають бути звільнені всі адміністративні будівлі по всій Україні, площі та вулиці міст".

За даними організаторів, у зльоті, який проходить в Харкові, взяли участь близько 6000 чоловік у складі 20 делегацій представників обласних організацій Партії регіонів, нардепи Олег Царьов, Дмитро Святаш, Дмитро Добкін, Анатолій Денисенко, представники дипломатичних кіл, представники КПУ, представники понад 50 громадських організацій та об'єднань.

"Через 70 років в Україні починає діяти новий "Український фронт", учасники якого за прикладом своїх батьків і дідів будуть звільняти наші землі, як у далекі 40-і роки минулого століття", - підкреслив голова харківської облдержадміністрації та харківської обласної організації ПР Михайло Добкін.

Символом суспільного союзу обрана Георгіївська стрічка.

"Ми зобов'язані прорвати інформаційну блокаду, зробити все, щоб Всеукраїнський громадський союз "Український фронт" став носієм думки десятків мільйонів наших співвітчизників, і це думка повинні чути все", - зазначив Добкін.

Також голова ХОО ПР запропонував підтримати ініціативу проведення референдуму, на якому буде вирішено питання про остаточне скасування депутатської недоторканності депутатів Верховної Ради і про чисельне скорочення парламенту.

Добкін запропонував через представників делегацій практично всіх регіонів України, які були сьогодні на екстреному зльоті первинних партійних організацій ПР, оформити представництво союзу "Український фронт" в кожній області країни, щоб мати можливість координації роботи та спілкування з однодумцями. Штаб-квартирою союзу обрано місто Харків.

"Необхідно вступити в переговорний процес з опозицією. Ми будемо озвучувати наші вимоги на переговорах будь-якого рівня. Перша та обов'язкова вимога - це звільнення всіх раніше захоплених будівель і споруд без всяких умов, звільнення вулиць і площ Києва та інших міст нашої країни. А для того, щоб ми могли при необхідності організувати дієвий захист будівель і споруд, а також піти на звільнення раніше захоплених, я пропоную сформувати фронтову народну гвардію з воїнів-афганців, учасників локальних війн, представників козацтва та інших громадських, спортивних об'єднань і рухів", - сказав Добкін. !zn

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №2, 19 січня-25 січня Архів номерів | Зміст номеру < >