У грудні кількість відвідувачів окупованого Криму зменшилася на третину

Поділитися
У грудні кількість відвідувачів окупованого Криму зменшилася на третину Найбільш завантаженими КПВВ є "Чонгар" і "Каланчак" © Kherson.net.ua
В останньому місяці минулого року прикордонники зафіксували майже 120 тисяч перетинів адмінкордону з анексованим півостровом.

протягом грудня 2019 року адміністративну межу з окупованим Кримом в обох напрямках перетнули майже 120 тисяч осіб і понад 20 тисяч автомобілів. Порівняно з листопадом, кількість перетинів межі цивільними особами зменшилась на 32,5%, а транспортними засобами – на 30,85%, повідомили в Міністерстві у справах окупованих територій і тимчасово переміщених осіб

У міністерстві уточнили, що абсолютну більшість перетинів адмікордону було зафіксовано на контрольних пунктах в'їзду/виїзду "Чонгар" і "Каланчак".

Зокрема, через Чонгар на материкову Україну в'їхали 28 564 людини і 6 015 транспортних засобів, виїхали - 28 677 осіб і 6 038 транспортних засобів.

КПВВ "Чонгар" пропустив до Херсонської області 27 924 людини і 3 163 транспортних засобів. До Криму через цей пункт пропуску в'їхали 28 126 осіб та 3 066 транспортних засобів.

Через КПВВ "Чаплинка" з анексованого півострова виїхали 280 осіб і 1 520 транспортних засобів, а в'їхали до Криму - 3 280 осіб і 1 470 транспортних засобів.

Міністерство у справах тимчасово окупованих територій

Під час воєнного стану положення, що діяло з 26 листопада по 26 грудня, ДПСУ тимчасово припинила впускати в Україну громадян РФ чоловічої статі у віці від 16 до 60 років, і заборонила іноземцям перетинати админграницу з окупованим Кримом.

Всього за час дії воєнного стану прикордонники не пустили в Україну 1650 росіян.Крім того, з 26 грудня по 11 січня, прикордонники відмовили у в'їзді в Україну ще 800 громадянам РФ.

Після завершення військового положення РНБО рекомендував ДПСУ продовжить здійснювати посилену охорону українсько-російського кордону і посилену перевірку громадян РФ, що в'їжджають до України.

Детальніше про підґрунтя введення воєнного стану читайте у статті Сергія Рахманіна "Колаптоїдний воєнний стан" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі