У Дніпрі "мінували" аеропорт, торгові центри і готелі: усі повідомлення виявилися хибними

Поділитися
У Дніпрі "мінували" аеропорт, торгові центри і готелі: усі повідомлення виявилися хибними Поліція і ДСНС отримали сім анонімних повідомлень про мінування місць масового скупчення людей © ДСНС України
На "гарячу лінію" надійшли повідомлення про мінування ТРЦ "Пасаж", "Караван", "Дафі" і готелів "Жовтневий", "Європейський" і "Дніпропетровськ".

Усі повідомлення про мінування аеропорту, трьох торгово-розважальних центрів і трьох готелів у Дніпрі виявилися хибними, вибухонебезпечних предметів рятувальники не виявили. Увечері в неділю, 14 квітня, на "гарячу лінію" обласного управління Державної служби з надзвичайних надійшли анонімні повідомлення про мінування семи об'єктів масового скупчення людей.

О 16:10 невідомий повідомив про вибухівку в аеропорту "Дніпро". Весь персонал і пасажири були евакуйовані з будівлі аеропорту.

З торговор-розважальних центрів "Пасаж" і "Караван" також були евакуйовані люди після анонімного повідомлення, що надійшло о 16:19.

Через півтори години анонім знову зателефонував на "гарячу лінію" і повідомив про замінування магазину "АШАН" у ТРЦ "Дафі".

За вказаними адресами виїхали вибухотехніки ДСНС і оперативно-слідчі групи поліції.

Після того, як в ДСНС повідомили, що мінування аеропорту і трьох торгових центрів виявилося неправдивим, на "гарячу лінію" о 20:49 надійшли повідомлення про мінування готелів "Жовтневий", "Європейський" і "Дніпропетровськ". Інформація про вибухівку в готелях також не підтвердилася.

Правоохоронці встановлюють особу анонімного "мінера". Поліція планує зареєструвати кримінальне провадження за ст. 259 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Або арешту на строк до шести місяців, обмеження волі на строк до трьох років та позбавлення волі на строк від двох до п'яти років.

Нагадаємо, в 2018 році поліція отримала майже 2,5 тисячі неправдивих повідомлень про замінування Дві третини з них – 1708 - стосувалося об'єктів у Харківській області. На другому місці опинився Київ (190 повідомлень), на третьому і четвертому - Львівська та Одеська області, де було зареєстровано 139 і 85 неправдивих повідомлень відповідно.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі