У Чернівецькій області коронавірус виявили ще у 10 людей

Поділитися
У Чернівецькій області коронавірус виявили ще у 10 людей Кількість лабораторно підтверджених діагнозів COVID-19 в Україні наближається до 40 © Фокус
В Україні підтверджено 39 випадків інфікування COVID-19.

У Чернівецькій області виявлено ще 10 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2. Загальна кількість людей із лабораторно підтвердженим діагнозом COVID-19 в Україні зросла до 39, повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

Чернівецька область залишається регіоном з найбільшою кількістю виявлених випадків захворювання – 25, у тому числі - один летальний.

Крім того, три випадки захворювання COVID-19 діагностовано у Києві, по два в Івано-Франківській, Київській, Житомирській і Дніпропетровській областях. У Донецькій, Харківській і Львівській областях – по одному випадку.

До офіційної статистики смертей від коронавіруса включено три летальних випадки: по одному-в Чернівцях, Івано-Франківську та Житомирі.

У Чернівецькій, Житомирській, Київській, Дніпропетровській, Івано-Франківській областях, а також у Києві введено режим надзвичайної ситуації.

1 березня Всесвітня організація охорони здоров'я повідомила про початок пандемії коронавірусу.

Того ж дня на засідання Кабінету міністрів було ухвалено рішення запровадити в Україні тритижневий карантин з 12 березня. У період дії карантину тимчасово призупиняється навчання у дошкільних закладах, школах та вишах, закриваються місця скупчення людей (торгові центри, кінотеатри тощо), забороняються масові заходи чисельністю понад 200 осіб.

14 березня президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про протидію коронавірусу, яким передбачено закриття пунктів пропуску на кордоні та тимчасову заборону в'їзду іноземців до України.

16 березня Кабмін за ініціативою Зеленського посилив карантинні заходи: уряд ввів заборону на роботу метро, міжміські пасажирські перевезення та масові заходи за участю понад 10 осіб. Для наземного громадського транспорту встановлено ліміт у 10 пасажирів.

Про економічні наслідки коронавірусу для України і українців читайте в статті Юлії Самаєвої "День песця". Чим загрожує карантин українському бізнесу, читайте в матеріалі Сергія Следзя і Вадима Башти "COVID-19: постраждають усі".

Чи готова банківська система України до тривалого погіршення макроекономічних умов, пише Олена Коробкова у статті "Без паніки: фінансова система готова до будь-яких сценаріїв".

Як зміниться світ після пандемії, і чи є у нього шанс на світле майбутнє, розповідають Георгій Почепцов у своїй статті "Що чекає нас завтра" і Олег Покальчук у матеріалі "Фантастика як реальність".

Про те, як православні церкви від карантину відхрещувалися, читайте в статті Катерини Щоткіної "Вірусний піст". З якими викликами стикається нова українська школа в умовах епідемії – у матеріалі Оксани Онищенко "Чарівний стусан карантину для ZN.UA.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі