У центрі Києва напали на салон антикваріату учасника проекту "Речовий доказ"

Фото
Поділитися
Власник "Дукату" пов'язує напад зі своєю громадською діяльністю з протидії розкраданню власності киян.

Четверо невідомих увірвалися до приміщення антикварного салону "Дукат" в центрі Києва.

"Приблизно в 18:00 на салон антикваріату "Дукат", розташований на вул. Володимирській, 5, напали четверо невідомих у масках. Вони увірвалися в приміщення і облили його бензином. Звертаючись до персоналу салону, вони сказали, що це "попередження" для Леоніда Комского", - йдеться в повідомленні в групі "Речовий доказ" у Фейсбуці.

Комський є власником "Дукату" та одним із учасників проекту "Речовий доказ". Мета проекту - зберегти пам'ятки архітектури на вул. Рейтарській, не допустити нового будівництва в історичному центрі Києва, створити сквер Георгія Нарбута, і ще ряд громадських ініціатив. Серед вимог - і покарати причетних до схеми розкрадання власності територіальної громади Києва, і повернути будівлі у комунальну власність.

Сам Леонід Комський пов'язує цей напад зі своєю громадською діяльністю з протидії розкраданню власності киян, а також вважає замовником народного депутата Олеся Довгого, від якого, як стверджується, раніше вже надходили погрози.

У часи каденції мера Києва Леоніда Черновецького рішенням Київради від 08.02.2007 №62/723 "Про Програму приватизації комунального майна територіальної громади міста Києва на 2007-2010 роки" було затверджено перелік із 884 об'єктів нерухомості, які перебували в комунальній власності м. Києва і підлягали приватизації. До нього входив і будинок за адресою вул. Рейтарська, 8-5 Б, розділений на три частини загальною площею 1 617,1 кв м. Іншу частину будівлі, площею 473,8 кв м, було включено до переліку під приватизацію рішенням Київради від 31 березня 2011 року N 100/5487 "Про Програму приватизації комунального майна територіальної громади міста Києва".

Загальна ж площа будівлі становить 2332 кв м, якщо вірити рішенню тієї ж Київради від 2003 року.

Поступово будинок стали купувати, теж частинами. Проте робилося це непублічно: без згадувань у ЗМІ та реального аукціону.

Власниками будівлі стали різні приватні компанії - "Рейтерс" і "Георгієвський резиденс", але об'єднують їх родичі реальних власників - тесть колишнього голови ДФС Романа Насірова та сестра колишнього секретаря Київради, а нині народного депутата Олеся Довгого.

Можна припустити, що елітну нерухомість у центрі столиці викуповували з метою вести нове будівництво. Докладніше в статті юриста Сергія Стерненко "Як будинку в історичному центрі Києва у киян забирали".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі