У Бахмуті жителі цікавилися, чому "бандерівські" лікарі лікують безкоштовно - президент ПДМГ

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
У Бахмуті жителі цікавилися, чому "бандерівські" лікарі лікують безкоштовно - президент ПДМГ Геннадій Друзенко: «бандерівські» лікарі не сподобалися чиновникам в Бахмуті
На думку Геннадія Друзенка, можливо, саме медикам вдасться зібрати, зшити Україну - адже здоров'я і життя дороги кожному.

Лікарі в Бахмуті після закінчення бойових дій в місті просили "бандерівських" лікарів з Першого добровольчого мобільного госпіталю ім. Миколи Пирогова (ПДМГ) "не псувати" хворих безкоштовною медичною допомогою і не ламати звичні схеми".

Про це в інтерв'ю ZN.UA повідомив президент ПДМГ Геннадій Друзенко.

За його словами, одного разу в лікарню в Попасній вони привезли молодого україномовного хірурга зі Львова.

"У лікарню в Попасній ми привезли молодого хірурга зі Львова. Ясна річ, він розмовляє українською мовою. Перше, що там у нього запитали: "Ти шо бандєровєц"? Увечері привозять жінку - вона десь упала, розбила голову. Донька просить допомогти, бо місцеві медики вже розійшлися по домівках. Наші фахівці спрацювали професійно, всі необхідні ліки знайшли, все закінчилося добре. На ранок приходять родичі до цієї пацієнтки , і розуміють, що "бандєровци" - це зовсім непогано. І навіть дуже добре. Про що розійшлася слава по довколишніх селах, і місцеві жителі пішли на прийом", - розповів Друзенко.

Президент ПДМГ також розповів, що "бандерівські" лікарі не сподобалися чиновникам в Бахмуті. Там, за його словами після стабілізації ситуації їм прямо сказали, що час збиратися в дорогу".

"Коли в Бахмуті після всіх наступів та обстрілів ситуація стабілізувалася і поранених виписали, нам прямо сказали, що час збиратися в дорогу. Місцевих начальників дуже дратувало, коли мешканці міста стали активно цікавитися - чому "бандерівські" лікарі надають медичну допомогу безоплатно, не ганяють зі списками в аптеку, а свої лікарі починають з того, скільки треба заплатити. Та й в інших населених пунктах, де стояв наш шпиталь, траплялися подібні діалоги. Було й таке, що місцеві лікарі, які звикли до поборів, просили "не псувати" хворих безоплатною медичною допомогою, не ламати звичні схеми", - запевнив президент ПДМГ.

Читайте повне інтерв'ю Ольги Скрипник з Геннадієм Друзенком у свіжому випуску тижневика "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі