Третина українців вважають гроші коренем усіх бід

Поділитися
Третина українців вважають гроші коренем усіх бід Православно-комуністичні тези не знаходять підтримки серед українських громадян © ДСНС / Facebook
Більшість українців дотримуються традиційної культури і відкидають лицемірні спроби нав'язати їм культуру бідності.

Третина українців (32%) вважають, що гроші - це корінь усіх бід, при цьому майже половина (48%) не згодні з даним твердженням, свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг".

При цьому 27% відповіли, що гроші - це зло, тоді як більше половини (52%) не погодилися з цим. 16% вважають, що гроші - це непристойно, а дві третини (68%) так не думають.

Найбільшу підтримку серед респондентів знайшли твердження, що наявність заощаджень дозволяє відчувати себе безпечніше і гроші важливі; найменшу - твердження про те, що гроші - це непристойно.

Соціологічна група "Рейтинг"

Опитування Соціологічної групи "Рейтинг" проводилося 9-19 лютого 2017 року серед 2000 респондентів методом особистого формалізованого інтерв'ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження не більше 2,2%.

У грудні 2016 року більшість громадян України (60%) працездатного віку заявили, що працюють, 40% - що ні. Серед тих, хто не працює, третина (32%) - пенсіонери, 27% - займаються домашнім господарством і доглядають за дітьми, 13% - навчаються, 21% - безробітні, але шукають роботу, 6% - безробітні і не шукають роботу.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі