Толерантність в українців не в пріоритеті — дослідження

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
Толерантність в українців не в пріоритеті — дослідження © toxaby.livejournal.com
найнижчу толерантність опитувані проявили до людей, які мають наркозалежність (66% респондентів готові до обмеження прав цієї групи), і екс-засуджених (56%).

Згідно другого соціологічного дослідження про права людини, така цінність, як толерантність, не в пріоритеті (лише на 13 місці в рейтингу). Крім того, українські громадяни готові до обмеження прав певних уразливих груп, і змін за два останні роки тут, практично, не відбулося.

Про це у своїй статті для DT.UA пише Ірина Виртосу, Центр інформації про права людини. За її словами, найнижчу толерантність опитувані виявили до людей, котрі мають наркозалежність (66% респондентів готові до обмеження прав цієї групи), та екс-засуджених (56%).

"Ще половина (51%) наших громадян готові до обмежень прав людей із непопулярними політичними поглядами. Крім того, українці нетерпимі до ромів та представників ЛГБТ-спільноти (по 47%), - зазначає експерт. - Водночас українці не готові бачити своїми сусідами і біженців: трохи більше чверті опитаних (28%) категорично проти прийняття біженців Україною, а ще третина (31%) не визначилася у своєму ставленні до них".

Детальніше про ставлення співвітчизників до прав людини читайте у статті Ірини Виртосу "Больові точки України" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі