Війна в Донбасі - Тільки 13% українців хочуть війни в Донбасі до перемоги - Україна - dt.ua

Тільки 13% українців хочуть війни в Донбасі до перемоги

5 жовтня, 2015, 14:54 Роздрукувати

Українці хочуть продовжити переговори з Росією щодо Донбасу і залучити до них США.

Українці втомилися від війни в Донбасі

Більшість українців (78,0%) бачать виходом з нинішнього воєнного конфлікту в Донбасі "продовження переговорів і мирне врегулювання", свідчать дані опитування КМІС, яке було проведене у другій половині вересня.

Варіант "Активізація воєнних дії і війна до визволення Донбасу" обрали 12,6% респондентів. Ще 9,5% респондентів не змогли відповісти на запитання.

Респондентам, які обрали варіант "мирне врегулювання", ставилося додаткове запитання про формат переговорів, який був би найбільш ефективним для мирного врегулювання конфлікту в Донбасі. Відповіді респондентів на це запитання розподілилися таким чином:

- Продовження Мінських переговорів у нинішньому "нормандському" форматі — за участі України, Росії, Німеччини, Франції — 19,5%,

- Необхідно почати нові переговори в новому форматі із залученням керівників США, Європейського Союзу, окремих держав ЄС (Німеччина, Франція, Польща), Росії — 33,6%,

- Необхідно почати безпосередні переговори між керівниками України і Росії без інших міжнародних учасників — 20,8%,

- Необхідно почати безпосередні переговори між керівниками України та ДНР/ЛНР без інших міжнародних учасників — 11,7%,

- Інше — 1%,

Не визначилися зі своєю думкою — 13,4%.

Нагадаємо, що у грудні 2014 року 33,2% жителів України віддавали перевагу продовженню військової операції української армії, в результаті якої окуповані території будуть звільнені. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного КМІС на замовлення ZN.UA.

Читайте також: Президент розповів про своє бачення виборів у Донбасі

КМІС провів опитування з 17 по 27 вересня 2015 року на замовлення клієнта. Методом особистого інтерв'ю опитано 2041 респондента у 110 населених пунктах усіх регіонів України (крім Криму). У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує: 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% - для показників близьких до 25%, 2,0% - для показників близьких до 10%, 1,4% - для показників близьких до 5%.

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Останній Перший Популярні Усього коментарів: 1
  • old_Chercuss old_Chercuss 7 жовтня, 13:04 Ясно, що мир краще за війну, і переговори вести треба. Але - не поступаючись інтересами України. Війни хоче не так начебто й багато громадян - а помножте цей відсоток на 45 мільйонів! Мацже 6 мільйонів людкей в країні хочуть війни! До того ж такі радикали найбільш активні. Нехай навііть кожен сотий з них війде на Майдан - вже 60 000 набереться! А там вже знайдуться оратори, щоб геть людям памороки забити та кинути їх під кулі - аби падлюки з-за лаштунків до влади дорвалися. Треба нарешті покінчити з безвідповідальною риторикою політиків та журналістів. ТИ - ЗА ВІЙНУ? То якого біса з трибуни гавкаєш у костюмі від Кардена та Брегеті, а не з окопу в берцях? Паняй приклад покажи, тоді вже клич вмирати чужих дітей! згоден 0 не згоден 0 Відповісти Цитувати ДякуємоПоскаржитись
Випуск №31, 24 серпня-30 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >