Тейлор про переатестацію прокурорів: "Це одна з найважливіших реформ"

Поділитися
Тейлор про переатестацію прокурорів: "Це одна з найважливіших реформ" Тейлор привітав Рябошапку з успішною реалізацією реформи
Реалізація реформи продовжиться і в 2020 році.

Керівник дипломатичного представництва Сполучених Штатів Америки в Україні Вільям Тейлор, який залишить посаду на початку наступного місяця, вважає атестацію прокурорів Генпрокуратури однією з найбільш важливих та комплексних реформ, спрямованих на підвищення довіри до цього органу, повідомляє Укрінформ.

"Це одна з найважливіших і найбільш комплексних реформ. Переатестація прокурорів Генеральної прокуратури України - лише перший крок до переатестації прокурорів усіх прокуратур України, спрямований на підвищення довіри до цього органу і посилення впевненості у верховенстві права в Україні", - заявив він після брифінгу, присвяченому завершенню атестації прокурорів Генеральної прокуратури України та початку роботи Офісу генпрокурора.

За словами Тейлора, завдяки переатестації люди в Україні, бізнес-спільнота та міжнародні партнери довірятимуть Офісу генерального прокурора.

"Наступного року відбудеться ще складніша частина роботи - не лише наймання нових прокурорів, а й забезпечення того, щоб тисячі прокурорів пройшли аналогічні процедури, відповідали таким самим стандартам, як уже проатестовані, і продемонстрували громадянам України, що вони є чесними", - підкреслив він.

Згідно із Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів реформування органів прокуратури", який набув чинності 25 вересня 2019 року, прокурори можуть бути переведені в нові органи прокуратури тільки у випадку успішного проходження ними атестації. Всього в кадрові служби органів прокуратури надійшли заяви на проходження атестації від 96% прокурорів. 218 прокурорів Генеральної прокуратури, які відмовилися від атестації, будуть звільнені. Переатестація проводитиметься до 1 вересня 2020 року.

Як писав раніше Лємєнов, Рябошапка збирається провести максимальну кадрову чистку в Генпрокуратурі.Недоброчесні й непрофесійні мають бути звільнені задля того, щоб натомість через конкурсний відбір набрати нових прокурорів.

Детальніше про кадри та необхідність реформ у правоохоронних структурах читайте у статті Олександра Лємєнова "Роздоріжжя змін у кримінальному блоці ЗеКоманди" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі