Табачник розпорядився провести конкурс з популяризації російської мови - Україна - dt.ua

Табачник розпорядився провести конкурс з популяризації російської мови

16 січня, 2013, 14:18 Роздрукувати

Конкурс "Лукомор'я" проводиться для підвищення інтересу учнів до вивчення російської мови. Його проведення покладено на Донбаський державний педагогічний університет.

Фінансуватися конкурс з російської мови буде за рахунок коштів, не заборонених законодавством © Андрій Товстиженко, ZN.UA

Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник видав наказ про проведення Всеукраїнського учнівського конкурсу з російської мови "Лукомор'я" для учнів 2-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

У Правилах вказується, що конкурс "Лукомор'я" проводиться з метою популяризації серед учнівської молоді знання мов, активізації та актуалізації вивчення російської мови в навчальних закладах; підвищення рівня знань з російської мови; розвитку дослідницьких здібностей учнів; підтримки і підвищення ефективності роботи вчителів російської мови.

Основними завданнями конкурсу є, зокрема, підвищення інтересу учнів до вивчення російської мови і культури; поглиблення і структуризація знань учнів з російської мови; створення фундаменту в підготовці до державної підсумкової атестації і зовнішнього незалежного оцінювання з російської мови; залучення широкого кола сільської молоді до активної участі в інтелектуальних змаганнях з російської мови; активізація позакласної та позашкільної роботи з вивчення російської мови тощо.

Проведення конкурсу покладено на Донбаський державний педагогічний університет спільно з базовою організацією, яку визначає Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України.

Кожен учень, який братиме участь у конкурсі, отримає інформаційний збірник "Лукомор'я" або іншу друковану продукцію з логотипом конкурсу. Для учнів, які постійно беруть участь в конкурсі і показують високі результати, можуть бути організовані додаткові заохочувальні заходи (літні школи, екскурсії тощо).

Організація та проведення конкурсу, нагородження його учасників здійснюються за рахунок коштів, не заборонених законодавством. !zn

Читайте також:

Табачника звинуватили у підробці законопроекту "Про вищу освіту"

Києво-Могилянська академія подала до суду на міністерство Табачника

Табачник назвав протестуючих проти його призначення міністром "жалюгідною купкою"

Українські і російські вчені написали посібник з історії без Голодомору, УПА і Мазепи

За матеріалами: УНІАН /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Останній Перший Популярні Усього коментарів: 1
Випуск №1288, 28 березня-3 квітня Архів номерів | Останні статті < >