Суд заарештував підозрюваного у вбивстві історика Шитюка

Поділитися
Суд заарештував підозрюваного у вбивстві історика Шитюка Підозрюваний залишиться в СІЗО до жовтня © Національна поліція Миколаєва
Він залишиться в СІЗО до кінця жовтня.

Центральний районний суд Миколаєва відправив підозрюваного у вбивстві відомого історика, дослідника Голодомору 1932-1933 років Миколи Шитюка під арешт до 31 жовтня, повідомляє УНН. Судове засідання проходило в закритому режимі, у вбивстві Шитюка правоохоронці підозрюють його далекого родича.

"Дослідивши матеріали справи, слідчий суддя Галина Подзигун прийняла рішення обрати підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 31.10.2018 року", - повідомили журналістам у прес-службі суду.

Там також пояснили проведення закритого судового засідання тим, що в матеріалах справи міститься багато інформації особистого та сімейного характеру.

"Судове засідання з розгляду зазначеного клопотання здійснювалося за клопотанням прокурора, яке підтримали захисник і підозрюваний, в закритому режимі, оскільки в матеріалах містяться відомості про особисте та сімейне життя чи обставин, які принижують гідність підозрюваного та потерпілого", - зазначили в суді.

Читайте також: На Вінниччині поліція розкрила вбивство молодої жінки

Нагадаємо, вбитого історика 1 вересня виявила господиня квартири, яку Микола Шитюк орендував у неї на кілька годин. Вбивця завдав жертві численних ударів ножем у груди, шию та спину, а також вкрав деякі особисті речі. Підозрюваного затримали наступного дня. За версією слідства, причиною вбивства стала раптова побутова сварка на підґрунті особистих взаємовідносин. Чоловікові інкримінували ч. 1 статті 115 Кримінального кодексу України – умисне вбивство.

Професор Шитюк був одним з найбільш відомих в Україні та за її межами дослідників Голодомору, автором понад 200 наукових праць, опублікованих у нашій країні та за кордоном.

Вчений працював у складі редакційно-видавничої групи "Реабілітовані історією" при Миколаївській ОДА. У її складі встановлював обставини і відомості про жертв Голодомору 1932-1933 років у Миколаївській області.

З 2008 року обіймав посаду директора навчально-наукового інституту історії, політології та права Миколаївського національного університету імені Сухомлинського.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі