Стали відомі імена загиблих під Павлополем морпіхів, наймолодшому було 20 років

Фото
Поділитися
Найстаршому українському військовому, який напередодні загинув через обстріли бойовиків, виповнився 31 рік.

Під час обстрілу бойовиками підтримуваних Росією незаконних угруповань "ДНР" та "ЛНР" 6 серпня загинули старший матрос Олександр Шарко, матрос Владислав Рак, солдат Сергій Шандра, матрос Василь Курдов із 36-ї окремої бригади морської піхоти ВМС Збройних сил України, передає "Новинарня". Загиблим українцям було від 20 до 31 року.

Згідно з інформацією пресслужби Чернігівського обласного військового комісаріату, старший матрос Олександр Шарко народився у 1988 році в Козелецькому районі Чернігівської області. У бригаді він був помічником гранатометника.

Матрос Владислав Рак народився 1998 року у селі міського типу Козелець на Чернігівщині. У підрозділі морської піхоти служив гранатометником.

Солдат Сергій Шандра народився 1995 року в селі Торчин Хмільницького району Вінницької області. За даними ЗМІ, у нього залишилася лише мама та сестра, яка з сім'єю проживає окремо. Батько Сергія Шандари помер рік тому

Матрос Василь Курдов народився в 1999 році в селі Ганнівка Братського району Миколаївської області. У бригаді був навідником.

Напередодні неподалік Павлополя окупанти вдарили по військовослужбовцях, які займались інженерним облаштуванням позицій Об'єднаних сил, з ручного протитанкового гранатомету. Унаслідок ворожого обстрілу загинули четверо українських морпіхів. У зв'язку з цим президент Володимир Зеленський поговорив по телефону з президентом РФ Володимиром Путіним.

Секретар РНБО Олександр Данилюк наголосив на тому, що це грубе порушення "літнього перемир'я" не залишиться без уваги. Своє обурення діями окупантів висловив і спецспредставник Державного департаменту США Курт Волкер.

З опівночі 21 липня в Донбасі почало діяти чергове "літнє перемир'я", погоджене Тристоронньою контактною групою на засіданні 17 липня. У квітні російська сторона в ТКГ двічі відмовлялася погоджувати ініційоване Україною "великоднє перемир'я", запровадження "хлібного" зривалося двічі.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі