Як зареєструвати електронний кабінет для вступу в університет - Новини України - Україна - dt.ua

Сьогодні починається реєстрація електронних кабінетів вступників: як це зробити

1 липня, 11:13 Роздрукувати

А вже з 10 липня можна буде розпочати реєстрацію вступних заяв в навчальні заклади.  

© Андрій Товстиженко, DT.UA

З 1 липня розпочинається реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів, які вступатимуть на навчання до вищих навчальних закладів на основі повної загальної середньої освіти. У 2019 році системою подання заяв в електронній формі можуть скористатись вступники, які мають свідоцтво про здобуття повної загальної освіти або атестат про повну загальну середню освіту та сертифікати ЗНО 2017, 2018 і 2019 років (окрім сертифікату ЗНО 2017 з англійської, французької, німецької та іспанської мов) і бажають вступити на денну або заочну форми навчання за освітніми ступенями бакалавр, молодший бакалавр, а також на денну форму навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст.

Під час реєстрації електронного кабінету вступник має зазначити адресу електронної пошти, пароль для входу до кабінету, номер, пін-код та рік отримання сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, серію та номер документа про повну загальну середню освіту, а також середній бал атестата.

Після створення особистого електронного кабінету вступника через нього буде відкрита можливість подання заяв у заклади вищої освіти. Власне подати заяви до закладів вищої освіти України через електронні кабінети можна буде з 10 до 22 липня 2019 року.

Увійдіть на сторінку системи подання заяв в електронній формі за адресою: https://ez.osvitavsim.org.ua/ та у вікні "Заповнити анкету вступника" натисніть "РЕЄСТРАЦІЯ".

Для успішної реєстрації уважно заповніть у формі всі поля достовірними даними:

1. Логін (адреса електронної пошти) – введіть адресу своєї діючої електронної пошти. На цю адресу Вам надійде лист для активації доступу до системи. [RbD3] Вказана адреса буде Вашим ЛОГІНОМ для входу до електронного кабінету у подальшому. Система автоматично перевірить його на співпадіння з уже існуючими. У випадку, якщо буде зафіксовано ідентичність логіків (поштових скриньок), Вам буде видано попередження. Нагадаємо, що використання адрес електронної пошти з окремих доменів (наприклад, mail.ru, yandex.ru) в Україні заборонено.

2. Пароль (Підтвердження паролю) – не менше 6 символів (запам'ятайте його!).

3. Дані сертифіката ЗНО:

Номер – 7 цифр номера сертифіката ЗНО;

Пін – 4 цифри пін-коду сертифіката ЗНО;

Рік отримання – оберіть із випадаючого списку рік отримання сертифіката ЗНО (2017, 2018 або 2019). У випадку, якщо є декілька сертифікатів ЗНО, то використайте один з них, а дані інших сертифікатів необхідно додати в особистому електронному кабінеті вступника після реєстрації в системі.

4. Дані свідоцтва/атестата про повну загальну середню освіту (ПЗСО):

Серія документа про ПЗСО – 2 літери;

Номер документа про ПЗСО – 8 цифр;

5. Середній бал документа про ПЗСО обчислюється вступником самостійно за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин бала і розраховується як середнє арифметичне усіх зазначених в додатку до документа про ПЗСО оцінок. Предмети, за якими зроблено запис "звільнений(а)", у загальну кількість не враховуються. (У зв'язку зі зміною формули розрахунку середнього бала не слід використовувати бал, вказаний в додатку до свідоцтва/атестата ПЗСО).

Ці дані можна змінити тільки ДО подання ПЕРШОЇ ЗАЯВИ. Усі електронні заяви будуть подані саме з цим балом. Якщо заклад освіти при перевірці виявить помилкові дані про середній бал, він має право відмовити Вам в участі у конкурсному відборі.

Після заповнення форми натисніть кнопку "ЗАРЕЄСТРУВАТИ". Системою буде надіслано запит до ЄДЕБО для перевірки правильності внесених даних.

Завершення реєстрації

У разі успішної реєстрації Ви отримаєте на екрані повідомлення: На вказану Вами адресу електронної пошти надійде лист для АКТИВАЦІЇ електронного кабінету вступника (не знищуйте цей лист!). Виконайте вказані у листі рекомендації. Це дозволить активувати електронний кабінет та здійснити перший вхід до нього.

Особистий електронний кабінет вступника

Успішна реєстрація в системі надає можливість увійти до електронного кабінету вступника. Після заповнення форми "логін та пароль" натисніть кнопку "ВХІД".

Якщо після вводу логіну та паролю знову завантажується головна сторінка, необхідно "очистити" історію та кеш браузера за весь період або змінити браузер.

Внесення даних вступника в особистому електронному кабінеті

Після успішного входу до електронного кабінету вступника відкриється вікно з інформацією про Ваше свідоцтво/атестат про ПЗСО та сертифікат(и) ЗНО.

В електронному кабінеті вступника:

1. заповніть обов'язкові особисті дані та завантажте сканкопії необхідних документів для подання електронних заяв;

переглядайте конкурсні пропозиції від ЗВО для вступу;

здійсніть подання заяв до закладів вищої освіти (далі – ЗВО) України (з 10 до 22 липня 2019 р.) та переглядайте їх поточний стан.

2. Вкажіть контактні телефони, які потрібні для оперативного зв'язку ЗВО з вступником.

3. Завантаження кольорової фотокартки вступника (3х4 см). Файл завантажується у форматі JPG (JPEG, PNG), максимальний розмір файлу - 1 Мб. Це фото може бути згодом використане для замовлення студентського квитка.

4. Перевірка даних сертифікатів ЗНО, додавання сертифікатів інших років

5. Завантаження додатка до свідоцтва/атестата про повну загальну середню освіту вступника - файл завантажується у форматі JPG (JPEG, PNG), максимальний розмір файлу - 1 Мб.

Середній бал додатка до свідоцтва/атестата вважається підтвердженим після реєстрації у ЗВО першої заяви, поданої вступником (остаточна перевірка – при поданні до ЗВО оригіналів). Завантажити необхідно тільки сторінку, де вказані оцінки!

6. Завантаження додаткової інформації щодо вступника, на приклад документ, що підтверджує реєстрацію у сільському населеному пункті. Сільський коефіцієнт збільшує конкурсний бал та дорівнює 1,02 для осіб, зареєстрованих у селах та які здобули повну загальну середню освіту у закладах освіти, що знаходяться на території сіл.  Формат – JPG (JPEG, PNG), максимальний розмір файлу - 1 Мб.

Розмір документу: якщо документ більший 1 Мб і виникає помилка із його завантаженням, його потрібно зменшити. Для цього можна використати типову для всіх комп'ютерів програму "Paint".

Читайте також: МОН роз'яснило, хто зможе вступити у виш без ЗНО

Вибір конкурсної пропозиції на вступ

Натисніть на посилання "Подача заяв", після чого з'явиться форма вибору конкурсної пропозиції на вступ до ЗВО.

Для участі у конкурсі на бюджетні місця сумарно можна подати 7 заяв (до одного чи кількох закладів освіти) на 4 спеціальності. ЗАГАЛЬНО рахують заяви на денну та заочну форми навчання.  На конкурс на контрактні місця обмеження не розповсюджуються.

Для вибору конкурсних пропозицій та натисніть "Пошук":

Регіон (тобто область України, м. Київ – у кінці переліку);

Заклад освіти;

Освітній ступінь (ОКР) – бакалавр, магістр, молодший спеціаліст;

Форма навчання – денна/заочна;

Спеціальність – введіть код або частину назви спеціальності

для вибору пропозиції встановіть позначку у першій колонці таблиці;

для продовження формування заяви натисніть "+ ПОДАТИ ЗАЯВУ":

Подання вступником заяв на вступ

Після натискання кнопки "+ ПОДАТИ ЗАЯВУ" відображається форма для подання.

Оберіть інші параметри заяви:

Пріоритетність – тільки для участі в конкурсі для навчання за кошти державного бюджету (крім вступу на ОКР "Молодший спеціаліст");

Участь в конкурсі за джерелами фінансування – встановіть позначку у відповідному полі;

Освітній ступінь (рівень) за бюджетні кошти – встановіть позначку у відповідному полі;

Результати ЗНО – оберіть з даних Вашого сертифікату.

Після вибору натисніть "Подати заяву". Після натискання кнопки "Подати заяву" необхідно підтвердити згоду із загальними параметрами Вашої участі у конкурсному відборі на вступ. Для відображення нової поданої заяви доцільно оновити сторінку браузера.

Зауважимо, що в електронному кабінеті вступника відображаються тільки заяви, подані в ЕЛЕКТРОННОМУ вигляді (тобто заяв, поданих у ПАПЕРОВОМУ вигляді Ви не побачите).

Скасування заяви вступником

У разі помилкового подання заяви Ви маєте можливість скасувати подану заяву, якщо її ще не оброблено закладом освіти (без втрати спроби!). Для цього оберіть заяву та натисніть "Активні дії" – "Скасувати":

За матеріалами: Освіта.ua /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №39, 19 жовтня-25 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >