"Собака для прогулянок, недорого": Як в Україні заробляють на заборонах карантину

Поділитися
"Собака для прогулянок, недорого": Як в Україні заробляють на заборонах карантину Сайти оголошень рясніють пропозиціями оренди © OLX
Деякі обурені пропозицією депутата "сплатити собакою за газ", здають чотирилапих друзів в оренду.

В Україні у понеділок, 6 квітня, почали діяти нові карантинні обмеження для боротьби з поширенням коронавірусу COVID-19. Українцям заборонено виходити з будинку без вагомих причин, однією з яких є вигул тварин.

Деякі заповзятливі українці вирішили підзаробити на замкнених у чотирьох стінах співвітчизниках – сайти оголошень рясніють пропозиціями "здати собаку в оренду для прогулянок".

У різних куточках країни ціни коливаються від 100-300 грн до 500-1000 гривень. Деякі власники пропонують взяти тварину на весь період карантину, інші пропонують лише погодинну оренду.

OLX

OLX

Деловая столица

Деловая столица

vgorode.ua/

Є й ті, хто пропонує українцям на карантині допомогти з вигулом їх вихованців, і готовий робити це абсолютно безкоштовно.

OLX

Деякі українці пропонують бартер: якщо власник вихованця потрапить в ПП у період карантину, вони готові доглянути за твариною, натомість господар повинен доглянути за їх улюбленцями, якщо біда трапитися з ними.

OLX

Нагадаємо, на початку лютого народний депутат Євген Брагар ("Слуга народу") запропонував пенсіонерці продати собаку, щоб сплатити за комунальні послуги. Тоді вся Україна обурювалася пропозицією народного обранця продавати друзів, сам Брагар згодом вибачився, заявивши: він зовсім не те мав на увазі.

Нагадаємо, 2 квітня Міністерство охорони здоров'я затвердило єдиний державний протокол лікування хворих на коронавірус.

В Україні офіційно підтверджено 1319 випадків захворювання на COVID-19, із них 38 летальних, 28 людей одужали. 24 березня по всій країні запровадили режим надзвичайної ситуації , який діятиме до 24 квітня, - і продовжили карантин, введений 12 березня.

Про те, чи достатні для боротьби з поширенням коронавірусу нинішні заходи, прийняті урядом України, і що може бути зроблено, читайте в статті експерта Віктора Рибчука "Щоб не впасти на коліна" для ZN.UA.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі