Рух транспорту на час карантину: хто може користуватись перевезеннями

Поділитися
Рух транспорту на час карантину: хто може користуватись перевезеннями © YouTube/Факти ICTV
В Мінінфраструктурі пояснили, як діятиме заборона на перевезення пасажирів.

З середи, 18 березня і до 3 квітня Кабінет міністрів України прийняв рішення заборонити регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні. Проте, ця заборона не діятиме на перевезення легковими автомобілями та на спеціальні перевезення, повідомляють у Міністрестві інфраструктури України.

"Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" заборони щодо здійснення регулярних спеціальних перевезень пасажирів автомобільним транспортом не встановлено" - повідомляють у Мінінфраструктурі.

Згідно з повідомленням, на час карантину можна організовувати перевезення для своїх колег, працівників підприємств, установ та організацій, учнів, студентів та інших організованих груп пасажирів.

"Перевезення здійснюються відповідно умов, зазначених у паспорті маршруту, та на підставі договору, згідно з яким автомобільний перевізник надає підприємству, установі та організації, яка виступає замовником послуг, послуги з перевезення організованої групи пасажирів за певним маршрутом і визначеним розкладом руху, протягом передбаченого договором строку", - йдеться в роз'ясненні міністерства.

Єдине обмеження – для таких перевезень рекомендують брати до 10 чоловік в автобусі та використовувати засоби індивідуального захисту.

Раніше міська влада Чернігова та Ужгорода повідомила, що з 21 березня призупиняє роботу громадського транспорту у зв'язку з карантинними заходами. З 19 березня зупинено рух громадського транспорту в Луцьку.

У столиці заявили, що скасування руху метрополітену до 3 квітня – це вимушений захід на випередження. При цьому, про відкриття метрополітену раніше мова не йде. Про це заявив міський голова Києва Віталій Кличко під час брифінгу в четвер, 19 березня. Наразі влада розробляє дублюючі маршрути метро, в тому числі у спальні райони Києва.

В той час, за добу в Україні склали понад 30 адміністративних протоколів за порушення карантинного режиму для профілактики поширення коронавірусу. На порушників складають протоколи за статтею 44-3 КУпАП - порушення правил щодо карантину людей. Що передбачає штраф в 1-2 тисячі неоподатковуваних мінімумів громадян для пересічних порушників і 2-10 тисяч – для посадовців. У цілодобовому режимі чергують понад 15 тисяч поліцейських, а також прикордонники та нацгвардійці.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі