Розвідка не фіксує очевидних ознак підготовки бойовиками широкомасштабного наступу в Донбасі

Поділитися
Розвідка не фіксує очевидних ознак підготовки бойовиками широкомасштабного наступу в Донбасі Бойовики готуються до активних дій, але ознак широкомасштабного наступу немає - розвідка © eer.ru
На передових позиціях терористи підсилюють артилерійські підрозділи.

Російсько-терористичні війська готуються на окремих напрямках до активних бойових дій, однак очевидних ознак бойовиками широкомасштабного наступу в зоні АТО немає, заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький, передає "5 канал".

"Поки що очевидних ознак широкомасштабного наступу немає, але є підготовка для активних бойових дій на окремих напрямах. Перше - це посилення артилерійських підрозділів на передових позиціях, посилення цих передових позицій за рахунок перекидання бронетехніки - особливо з Донецька, Макіївки, Горлівки, Маріупольське напрямок. Майже на всіх критичних напрямах йде посилення", - заявив він.

Представник розвідки також наголосив, що військово-політичне керівництво країн Західної Європи володіє повною інформацією щодо дій російсько - терористичних військ на Сході України.

"Ми активно співпрацюємо з розвідками країн-партнерів, і це, в принципі, визначено Стратегією національної безпеки як одне із завдань розвідувальних органів - це встановлення такого рівня довіри з партнерськими спецслужбами, щоб ця робота була дієвою", - зазначив Скібіцький.

Раніше українська розвідка повідомляла, що бойовики в Донбасі готують примусову "мобілізацію" у квітні, зокрема, хочуть поповнити свої лави за рахунок місцевих чоловіків віком до 45 років. Також, за даними управління, Росія готується відновити активні бойові дії в Донбасі.

При цьому, ІС повідомляє про те, російсько-терористичні війська готують на травневі свята масштабний наступ.

Нагадаємо, майже третина українців (29,9%) вважають, що слід продовжувати АТО до відновлення контролю України над окупованими територіями Донбасу, 22,6% підтримують надання цим територіям особливого статусу у складі України, а 21,5% підтримали б їх відділення від України, свідчать дані опитування Центру Разумкова.

Детальніше про вплив конфлікту в Донбасі на світогляд українців читайте в статті Елли Лібанової"Україна єдина" - це мета, а не гасло" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі