РосЗМІ поширили фейк про "зникнення" італійського фотографа в Донбасі - Міноборони

Поділитися
РосЗМІ поширили фейк про "зникнення" італійського фотографа в Донбасі - Міноборони Італійський журналіст вийшов на зв'язок і повідомив, що він живий та здоровий
У фейковій новині йдеться про те, що фотокореспондент нібито зник "на українській частині Донбасу".

Російські ЗМІ поширили фейкову новину про те, що в Донбасі "зник" італійський фоторепортер Роберто Траван, який отримав міжнародну нагороду за фотографію загиблого українського військовослужбовця Сергія Кобченка, повідомила прес-служба Міністерства оборони України.

"За "дивним" збігом обставин, невдовзі після нашої публікації щодо нагороди, яку отримала фотографія загиблого на Донбасі старшого сержанта Збройних Сил України Кобченка С. Г., що була представлена італійським фоторепортером Роберто Траваном на розгляд Міжнародного конкурсу "Tokyo International Foto Awards", у пропагандистських ЗМІ країни-агресора піднялась хвиля фейкових новин стосовно, начебто, "зникнення" італійського фотографа "на українській частині Донбасу", - повідомили в Міноборони.

У відомстві зазначили, що Траван вийшов на зв'язок, повідомивши, що він живий і здоровий та своєчасно повернувся з України в Італію щоб відсвяткувати з родиною різдвяно-новорічні свята.

Також Міноборони наголосило на тому, що весь Донбас є українським. Однак, окремі його райони окупувала Російська Федерація. У відомстві додали, що саме з окупованих районів Донбасу "російські спецслужби підняли цю хвиля дезінформації, яку потім режим Путіна розповсюдив в своїх пропагандистських виданнях".

"Ми закликаємо вітчизняні та європейські ЗМІ бути уважними та не піддаватись на провокацію російських спецслужб і не оприлюднювати неперевірену інформацію", - зазначили в Міноборони.

Як повідомлялося раніше, Україна залишається на першому місці серед країн, інформацію щодо яких спотворюють російські ЗМІ. Зокрема на тисячу випадків неправдивих чи викривлених новин у 2018 році, поширених прокремлівськими медіа, 461 стосувалися України. Найчастіше російські державні ЗМІ поширюють неправдиву інформацію про зовнішні борги України, про українську армію і про президента країни.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі