Ракетний щит України повинен стати частиною єдиної європейської системи безпеки – Турчинов

Поділитися
Ракетний щит України повинен стати частиною єдиної європейської системи безпеки – Турчинов Україна відновлює свій ракетний щит та виробляє авіакосмічну техніку на рівні кращих світових аналогів © Сайт РНБО
Україна досягла успіхів у виробництві сучасних літаків і ракетних комплексів, заявив секретар РНБО.

Ракетний щит України, який сьогодні відновлюється, повинен стати частиною єдиної системи забезпечення безпеки на європейському континенті, заявив секретар РНБО Олександр Турчинов.

У своєму привітанні з нагоди Дня працівників ракетно-космічної галузі та Всесвітнього дня авіації і космонавтики, оприлюдненому прес-службою РНБО, Турчинов зазначив, що українські вчені і конструктори є визнаними у світі авторитетами в галузі.

Підприємства вітчизняного авіакосмічного комплексу, за його словами, гідно забезпечують виконання актуальних завдань національної безпеки та оборони, реалізують національні геополітичні інтереси.

"Завдяки цій самовідданій копіткій праці Україна впевнено стверджується на світовій арені як сучасна космічна та авіаційна держава. Досягнуто стратегічних успіхів у виробництві сучасних літаків та ракетних комплексів, що не поступаються найкращим світовим аналогам. Відновлюється ракетний щит України, що має стати частиною єдиної системи забезпечення безпеки на Європейському континенті.", – зазначив секретар РНБО.

Турчинов також побажав українським фахівцям нових досягнень та успіхів. Які дозволять зміцнити позиції України як високотехнологічної космічної держави.

Раніше директор Інституту космічних досліджень Олег Федоров у своїй статті для DT.UA писав, що в нинішньому році уряд фактично повністю припинив фінансування наукової космічної програми України, виділивши на неї символічну суму 29 млн грн, в той час як Державне космічне агентство України (ДКАУ) заморозило всі поточні та перспективні наукові проекти.

Детальніше про ситуацію в космічній галузі України читайте в статті Олега Федорова "Зяючі висоти космічних досліджень" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі